У сучасних будинках впевнено закріпилися телевізори Smart TV, що виконують безліч функцій. Технології та розробки не залишають жодної техніки без уваги, тому й такий звичний товар виявився під впливом модифікацій. Що це таке це Smart TV і які функції виконує?

Характеристики телевізорів Smart TV

Насправді подібні товари стали заміною комп'ютерів, ноутбуків і планшетів. Подібні девайси вміло розташувалися на кухнях і в спальнях багатьох квартир. Їхня головна перевага перед усіма іншими моделями Samsung або продукцією інших компаній у тому, що можна виходити в інтернет, інтерактивні сервіси або навіть грати.

У перекладі з англійської слово «Smart» означає «розумний», тобто виходить розумне ТБ. Саме воно дає змогу користувачеві дивитися відеоконтент будь-якого типу, водночас заходити в соціальні мережі, спілкуватися через різні мессенджери та інші програми. Для дітей встановлена можливість встановлення ігор. Подібна техніка замінює багато приладів у будинку. Якщо в покупця робота не пов'язана з офісними програмами, то подібний девайс буде прекрасним внеском у комфортний і безпечний відпочинок, позаяк великий екран у 32 дюйми дає змогу дивитися з будь-якої точки кімнати.

Також телевізори Smart TV з Wi-Fi мають більш традиційні можливості, як-от читання флешки, SD-карти та інші носії, однак можуть відтворюватися не всі формати. Можливість під'єднання до інтернету дає змогу сполучати вигнутий телевізор з планшетом або телефоном, що спростить керування. У такому разі незручний пульт буде не потрібен.

Особливості телевізорів Smart TV

Посперечатися з перевагами подібної продукції з 3D картинкою досить складно, але деякі вади в розробці все-таки є. Щоб знати, як вибрати якісну продукцію, варто орієнтуватися й у мінусах товару, а саме в тому, що відео можуть відтворюватися в невідомих форматах.

Багато моделей не підлягає удосконаленню, як це відбувається з ПК. З плином часу користувачеві доведеться міняти весь пристрій з цифровим DVB T2, а не окремі його частини.

Ще один важливий для багатьох покупців пункт — це вартість. Цей показник найчастіше стає вирішальним у питанні вибору виробу. Телевізори Smart TV завдяки своїм можливостям і опціям мають високий цінник, тому варто зробити вибір об'єктивно.

Обрано 3983 товари

Показати ще