Популярна операційна система, розроблена для мобільних пристроїв, виявилася винятково універсальною. Телевізори Android TV являють собою мультимедійні центри з найширшим функціоналом. Вони здатні приймати програми аналогового або цифрового мовлення, а також забезпечують перегляд контенту в Інтернеті.

Лінійка телевізорів Андроїд ТВ

Перший телевізійний приймач із системою Smart TV був випущений японською корпорацією Sony. У продаж він надійшов наприкінці весни 2015 року, за місяць аналогічний пристрій був виготовлений компанією Sharp. Зараз серійний випуск телевізорів Android TV налагоджений багатьма виробниками, продукція провідних фірм представлена в окремому розділі каталогу ROZETKA:

 • Philips. Велика лінійка моделей із попередньо встановленою операційною системою вирізняється різноманітністю типорозмірів. Система Андроїд ТВ дає змогу встановлювати та використовувати багато адаптованих програм й переглядати контент у мережі Інтернет.
 • Samsung. Телевізори південнокорейського виробника дають змогу переглядати вміст соцмереж на великому екрані, слухати улюблені музичні композиції й розбиратися в складних сюжетних лініях популярних серіалів. На великий екран можна транслювати ігри з мобільного телефона чи планшета.
 • Xiaomi. Китайська компанія розробила для своїх телевізорів Android зручну систему PatchWall, що дає змогу вибирати фільми, серіали телешоу для дорослих і дітей. Крім того, передбачена можливість переходу до перегляду передач безлічі ефірних каналів з аналогового або цифрового мовлення.
 • LG. Телевізори південнокорейського концерну випускаються з попередньо встановленими програмами: YouTube, Ivi.ru, Tvigle.ru, Lookatme.ru, Skype, Peers.tv, Gismeteo, SS IPTV, DriveCast, 3D World та інші. Крім того, є великий перелік ігор, пристосованих під керування з фірмового пульта LG Magic Remote.
 • TCL. Виробник побутової електроніки з Піднебесної, який розвивається, використовує повноцінну версію Android TV з планувальником і календарем. Операційна система забезпечує можливість відтворення контенту та керування домашніми пристроями.

Телевізори з Андроїд ТВ підтримують поширені формати Full HD, 4К і 8K, що забезпечує високу якість зображення. Пристрої комплектуються плоскими матрицями, які виготовляються з використанням таких технологій:

Приймачі телевізійні з Андроїд ТВ на борту розрізняються за типорозміром, діагоналі екрана найпопулярніших моделей становлять:

 • 32 дюйми.
 • 43 дюйми.
 • 55 дюймів

Телевізори із системами smart TV обладнані роз'ємами для дротового приєднання до мережі Ethernet. Встановлюються також порти для приєднання інших джерел сигналу HDMI, USB, VGA та інші..

Переваги телевізорів Android TV

Наявність операційної системи, адаптованої під великий екран, неабияк розширює можливості пристрою. Сучасні телевізори Android TV забезпечують безліч переваг:

 • Можливість завантаження та використання програм із Google Play.
 • Величезний вибір фільмів, програм та іншого контенту, який можна зберегти на головному екрані.
 • Користувач може зупинити перегляд у будь-який момент та відновити з того самого місця.
 • Наявність голосового керування через пульт дистанційного керування.
 • Бездротове під'єднання до Інтернету через Wi-Fi.

Телевізори Smart TV дають змогу транслювати будь-який контент із маленького дисплея телефона або планшета на великий екран телевізора. Під'єднання мобільних пристроїв здійснюється через Bluetooth.

Критерії вибору та придбання Андроїд-телевізора

Параметри та функціонал потрібної моделі приймача визначаються клієнтом самостійно. Експерти інтернет-магазину ROZETKA готові надати допомогу у виборі телевізора Android TV із необхідними споживчими якостями. Клієнту надається повний технічний опис та інша інформація про товар.

Скористайтеся можливістю купити телевізор Андроїд ТВ, оформивши замовлення онлайн або за телефоном. Доставляння товару покупцю здійснюється додому кур'єрськими службами, а також до найближчого поштового відділення або пункту видавання. Забрати покупку можна у фірмовому виставковому залі, які працюють у багатьох містах України.

Телевізори на ANDROID TV

Обрано 2288 товарів

Показати ще