Що спадає на думку, коли ми чуємо назву торгової марки Philips?

Як мінімум — європейський контроль якості, оригінальний дизайн, надійність усієї техніки й багата історія самої компанії. Ці асоціації далеко не випадкові. Адже саме нідерландська компанія Philips — піонер у галузі розробки медичного обладнання, яке вимагає високої точності й надійності. Так само, передові тренди промислового й побутового дизайну — продукт розробок європейських фахівців загалом й нідерландських дизайнерів зокрема.

Бренд може похвалитися більш ніж сотнею років успішної роботи на світовому ринку, а величезна кількість інноваційних рішень від інженерів компанії дали змогу впродовж усього часу існування залишатися Philips на вістрі прогресу. У такий спосіб, репутація, можна сказати, повністю заслужена.

Виробництво телевізорів — одне з основних напрямів діяльності компанії, інженери компанії гідно конкурують із провідними гравцями на ринку телевізійної техніки.

Ключові характеристики телевізорів Philips

Головні переваги телевізорів Філіпс — це висока якість зображення, великий екран, технологічність і широкий асортимент позицій, які підійдуть на будь-який смак і гаманець.

Основні лінійки можна розподілити за такими характеристиками як діагональ:

  • 32 дюйми;
  • 40 дюймів;
  • 43 дюйми;
  • 55 дюймів;
  • 65 дюймів.

Щодо роздільної здатності, то виробник випускає матриці трьох типів:

  • Full HD;
  • Ultra HD;
  • 4K UHD.

Під’єднання до зовнішніх носіїв інформації найчастіше здійснюється за допомогою USB флешки, роз'єми для яких є практично у всіх моделях, а переглядати контент із комп'ютера, ноутбука або грати в ігри можна за допомогою HDMI кабелю.

Природно, чим більша кількість пікселів, тим якіснішою й чіткішою буде картинка, буде соковитішим колір й буде більше насолоди від перегляду.

Варто також зазначити, що висока якість зображення забезпечується також шляхом застосування запатентованої технології Ambilight — спеціальної підсвітки простору за корпусом телевізора. Інтелектуальна система розпізнає колір і, проектуючи його на тлі, дає змогу поліпшувати наповнення цифрового зображення кольором і його насиченість. Технологія використовується компанією з далекого 2004 року і з того часу була неодноразово вдосконалена, однак її актуальність не зменшується, оскільки застосування технології дає змогу домогтися не гіршої, а в деяких випадках навіть кращої якості й деталізації картинки, ніж у конкурентів.

Щодо звуку, то тут можна відзначити наявність високоякісних вбудованих стереосистем, які забезпечують звуковий й музичний супровід досить високої якості.

Програмні функції

Співзвучно світовим трендам корпорація Philips розробляє моделі з доступом в інтернет, а також працює над створенням систем «розумного будинку». LED і OLED телевізори від цього виробника можуть похвалитися наявністю Smart-функцій практично в усіх нових моделях. У телевізорах Philips ці функції реалізовані двома способами:

  • Smart TV — комплекс програмних рішень для отримання доступу до контенту в мережі інтернет, а також встановлення й запускання програм. Телевізори Philips Smart TV перетворюються у багатофункціональний пристрій, що дає змогу виходити у мережу, переглядати ютуб і багато іншого;
  • Андроїд TV — встановлення операційної системи Android на телевізор. Ця ОС дає змогу відкрити для себе практично всі можливості Android-пристроїв, перетворюючи телевізор у зручний медіацентр.

Останні моделі загалом використовують саме Андроїд. Справедливим буде сказати, що це не звична нам операційна система для смартфона або планшета. ОС була перероблена спеціально для встановлення на телевізори та виготовлена в інтуїтивно зрозумілому для користувача дизайні, що використовує плитки. Відгуки про останні версії прошивки говорять про те, що з погляду зручності Android виготовлений набагато краще, ніж Smart TV від інших виробників. В основних розділах можна знайти низку рекомендацій від самої системи, встановлені програми, ігри та налаштування. Окрема перевага — наявність Google Cast — технології, що дає змогу транслювати зображення зі смартфона, або ж фільми й серії улюблених серіалів із планшета прямо на екран ТВ.

Купити РК-телевізор Philips можна в інтернет-магазині Розетка, у каталозі якого можна знайти моделі на будь-який смак і гаманець.

Обрано 360 товарів

Показати ще