Південнокорейська група компаній Samsung Group заснована в 1938 році. Сьогодні під цим брендом виготовляється обладнання, побутова техніка, аудіо та відеопристрої еталонної якості. Впровадження інноваційних технологій, серйозний підхід до дизайну, високий ступінь контролю всіх етапів виробництва дали змогу Самсунг стати визнаним лідером на міжнародному ринку. Телевізори від цього бренда популярні у всьому світі.

Особливості led телевізорів від Samsung

Всі виробники відеопристроїв у кожній новій моделі втілюють найостанніші технологічні досягнення. Унаслідок цього сучасний телевізор є мультимедійним центром із безліччю функцій. Останні моделі обладнані вбудованим браузером, який дає змогу переглядати інтернет-телебачення, або засобом, що реалізує функцію відеозв'язку Skype. Особливо приваблива лінійка Samsung Smart TV з підтримкою голосового керування - це бездротове під’єднання до мережі Wi-Fi, висока швидкість встановлення нових програм, можливість отримувати додатковий контент із мережі. Соціальні мережі, месенджери, ютуб та інші ресурси доступні зі Smart TV.

Якщо говорити про найбільш цікаві функції, якими обладнані лід-панелі, то можна виділити такі технології:

  • Precision Dimming - забезпечує високу чіткість і контрастність зображення. Завдяки цій інновації на екрані відтворюється ідеально чорний і білий кольори, що дає можливість усе розглянути у найдрібніших деталях.

  • Clear Motion Rate 100 дасть можливість глядачеві оцінити чіткість рухів. У розрахунках для цієї технології використані три характеристики — продуктивність процесора, параметри самої панелі й підсвітки.

  • Завдяки втіленій Ultra Clear Panel йде поглинання зовнішнього світла й усунення відображень. Такий підхід забезпечить високий ступінь деталізації і природні кольори і відтінки.

  • Сама назва Wide Color Enhancer Plus вже розкриває призначення функції — коригування кольору. Це радикальне поліпшення відтворення з деталізацією об'єктів.

  • Новий алгоритм CleanView дає змогу проводити аналіз контенту, який надходить, і створювати зображення високої якості з мінімумом спотворень.

  • З Full HD якість телеконтенту буде неможливо відрізнити від реальності — насичені яскраві й водночас природні кольори, м'які переходи відтінків, деталізація будь-якого зображення.

Якість зображення від Самсунг

Висока якість зображення — пріоритетний напрямок для цього виробника.  Для того, щоб підтримувати високу планку, постійно удосконалюються технологічні процеси, впроваджуються інноваційні розробки.

  • OLED — технологія. Сама абревіатура у перекладі означає «органічні світлодіоди» — елементи, покладені в основу функціонування матриці екрана. Електроімпульси, проходячи через ці органічні сполуки, примушують їх світитися. Водночас світлодіоди одночасно є джерелом відтворення синього, зеленого й червоного кольорів, які у поєднанні дають безліч різноманітних відтінків.

  • QLED-телевізори Samsung вийшли на ринок порівняно недавно. Ця технологія схожа на попередню, тільки замість органічних елементів у ній залучені квантові точки. Кожна має здатність світитися автономно, що не дає зображенню втрачати яскравість.  Ще одна перевага QLED — відтворення ідеального глибокого чорного кольору. Точка перестає випромінювати світло, що дає змогу отримати природний чорний.

Серії телевізорів від Самсунг

Компанія постійно поповнює портфоліо новими серіями.  Удосконалення QLED призвело до створення лінійки преміум-класу серії «Q», більшість моделей із якої з UHD / 4К роздільною здатністю і мають підтримку HDR формату. 4К формат — це неабияк збільшена частота зміни кадрів, природні переходи відтінків, різноманітність тонів і півтонів. HDR формат збільшує колірну гамму удвічі.

Дизайн — також одне з головних напрямів компанії Samsung. Моделі серії «Q» можуть мати вигнутий екран, але є варіанти й з плоским традиційним дисплеєм.

Також південнокорейський бренд пропонує пристрої бізнес-ласу серії «MU» з діагоналлю від 40 до 82 дюймів. Всі моделі серії підтримують HDR формат і обладнані дистанційним пультом із необмеженими функціональними можливостями.

Серія «М» від південнокорейського виробника представляє бюджетні HD ready панелі, що підтримують Full HD роздільну здатність.

Купити офіційний телевізор Самсунг можна в режимі онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлені моделі російського складання на платформі Android з варіантами діагоналей: 32 дюйми; 40 дюймів; 43 дюйми.

Тим, хто ще не визначився з вибором моделі, допоможуть відгуки покупців або консультація в онлайн-режимі у менеджерів магазину.

Обрано 93 товари

Показати ще 33 товари