Що таке телевізори з ТБ-тюнером

Усе більш популярними стають телевізори з ТБ-тюнером для перегляду телеканалів чудової якості. Часом буває недостатньо звичайного телевізора для фільмів високої роздільної здатності. Для цього потрібні деякі доповнення. ТБ-тюнер — високотехнологічний пристрій, який призначений для приймання й декодування відеосигналу. Варто враховувати не тільки розмір діагоналі й можливості електронної техніки, а й властивості ресивера.

Є зовнішній і вбудований декодер, що відрізняється розташуванням і функціями. Для встановлення зовнішньої моделі додатково використовується кабель. Має кілька відеовиходів для з'єднання з комп'ютером, телефоном та іншою технікою. Не займе багато місця, позаяк зібраний у формі маленької коробочки. Внутрішні ТБ-тюнери для телевізорів розташовані в спеціальних слотах усередині девайса.

Як зробити правильний вибір

Для початку треба визначитися з типом телебачення: супутникове, аналогове або цифрове. Оскільки пристрій здатний приймати не всі різновиди телесигналу. Про це підкаже маркування на продукції, яке розшифровується за допомогою інструкції. Під час вибору варто уважно ознайомитися з характеристиками й тонкощами техніки різних виробників. Зазвичай у деяких моделях вбудованого тюнера для аналогової форми мовлення недостатньо. Або техніка не підтримує бажаний формат показу телеканалів.

Цифровий ресивер дає доступ до перегляду цифрових каналів. Тому додатково приєднується зовнішній апарат. Якщо достатньо вбудованого пристрою, економляться розтрати на додаткову модель. Часто електронній продукції притаманні відразу кілька вбудованих декодерів.

Цифрове телебачення т2 стало популярним, оскільки має помітно високу якість показаного зображення, що є головною перевагою під час вибору. Має гарний захист сигнального потоку і збільшує в кілька разів кількість каналів. Також апарат має різні допоміжні функції. Наприклад, записування передачі або фільму на інші носії, телетекст, можливість зупинити телетрансляцію, прослуховування радіостанцій і багато іншого. 

Телевізори з ТВ-тюнером

Обрано 3354 товари

Показати ще