Автоантени в каталозі ROZETKA

Радіо в машині — звичний атрибут комфорту автомобіліста. Але щоб у дорозі слухати радіосигнал улюбленого FM діапазону, потрібна антена для радіо.

Сучасні автомобільні антени можуть обслуговувати:

  • магнітолу — радіоантени;
  • автотелевізор — телеантени;
  • автомагнітолу, навігатор, телевізор — універсальна або комбінована.

Перш ніж купувати новий пристрій, варто визначити його завдання. Непрактично обирати дорогий універсальний пристрій, якщо він потрібен тільки для магнітоли. Якість рівня приймання сигналу в місті — це головний критерій вибору нової антени.

За типом установлення антени для авто можна поділити на такі категорії.

  • Внутрішня. Цей різновид антен завжди обладнаний підсилювачем. Розміщення залежатиме від зручності та вподобань водія, але здебільшого їх поміщають на лобове скло або на будь-якому відкритому просторі.
  • Зовнішня. Виробники пропонують такі різновиди: врізна і магнітна. Можуть бути з підсилювачем і без. Мають високий рівень чутливості та схильні до зовнішнього впливу. Оптимальне місце для встановлення — найвища точка кузова. Тільки так можна отримати якісне приймання сигналу і, відповідно, чистий звук.
  • З електроприводом. Монтуються в крило й автоматично висуваються під час вмикання магнітоли.

Як обрати автомобільну антену

Щодо кріплення, то автомобільна антена може бути на магнітній основі, закріплюватися у спеціально зробленому отворі та на кронштейні. Магнітна антена може кріпитися на будь-яку горизонтальну поверхню. Встановлення в отвір — це найміцніший і найнадійніший тип кріплення. Після встановлення параметри не змінюються, оскільки вона постійно є на місці настроювання, що дає змогу отримувати якісний телесигнал або радіосигнал. Механічне кріплення або на кронштейн дає змогу встановити антену на будь-який витичний елемент кузова.

За принципом дії автоантени бувають пасивними й активними. Пасивні мають просту конструкцію і до їх завдань входить приймання сигналу та передавання його магнітолі.  Активна зручніша в плані настроювання, оскільки обладнана підсилювачем, який забезпечує чисте приймання не тільки в місті, а й за його межами.

Купити антену для авто — процес, який займе декілька хвилин. Інтернет-магазин ROZETKA пропонує всі типи автоантен у широкому діапазоні цін. Це ідеальний вибір для тих, хто хоче насолоджуватися улюбленою музикою за кермом.

Показати ще 60 товарів