Алкогольний напій ARARAT Cherry 0.5 л 30% у подарунковій упаковці (4850001007654)

1 відгук

Код:  390416325

Витримка
Сорт винограду
 • Бананц
 • Воскеат
 • Гаран Дмак
 • Кангун
 • Мсхалі
 • Чилер
Температура подавання
 • 18-20 °С

Алкогольний напій ARARAT Cherry 0.5 л 30% у подарунковій упаковці (4850001007654)

1 відгук

Код:  390416325

Продавець:

641

499

Є в наявності

51

 • 998 за 1 л  / 499 за 0.5 л
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
При замовленні з доставкою або на склад перевізника усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.

Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості. 

Опис

Історія Легенди АрАрАт

Коньячне виробництво у Вірменії було започатковано в 1887 році купцем першої гільдії Нерсессом Таїряном на побудованому ним першому в Єревані винно-горілчаному заводі. Викурювання спирту відбувалося за класичною французькою технологією — саме єреванський завод першим був обладнаний двома перегінними апаратами шарантського типу та мав відповідні приміщення для витримки коньячних спиртів у спеціальних умовах, у той час як інші коньячні заводи Вірменії фактично були кустарним виробництвом.

У 1899 році завод перейшов у власність знаменитого в Росії товариства "Н.Л. Шустов і сини" і його коньяки стали постачати двору Його Імператорської Величності Миколи II. На міжнародних виставках вірменські коньяки стали здобувати Гран-Прі та золоті медалі.

Під час націоналізації всіх винно-коньячних заводів у 1920 році першим у власність держави переходить саме єреванський завод. У 1953 році коньячний завод переводять до нової монументальної будівлі — гордості Вірменії та перейменовують на «Єреванський Коньячний Завод». На цьому чудовому підприємстві, обладнаному новітнім устаткуванням, і досі виробляють знамениті вірменські бренді Арарат.

1998 року "Єреванський Коньячний Завод" увійшов до складу французької групи «Перно Рікар». Фахівці «Перно Рікар» не тільки ретельно зберегли історичні традиції виробництва бренді Арарат, а й забезпечили нові високі стандарти якості для цього легендарного напою.

Ararat Cherry — це ідеальне поєднання смаку бренді та глибоких Вірменських традицій. На основі витриманого Вірменського бренді ARARAT з натуральним екстрактом вишні. Є частиною смакової лінійки ARARAT Apricot, ARARAT Coffee.

Характеристики

Об'єм
Витримка
Упаковка
Міцність
 • 30%
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Алексей
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Ничего особенного. Пробовал абрикос, кофе - вау. Вишня - приторно и не вкусно.
  Пить без колы - сложно. С колой - странное пойло.
  Да вкус вишни, но послевкусие никакое. Как и впечатления. Не рекомендую

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Отсутствие послевкусия, банальное отсутствие вкуса когда пьешь

* Продаж цього товару здійснює ТОВ ОТК "Європлюс" або партнери ТОВ ОТК «Європлюс» за умови замовлення видачі товару із точок видачі вказаних партнерів.