Відгуки покупців про М'ясорубка ARDESTO MGL-3580D 10

• М'ясорубка ARDESTO MGL-3580D фото від покупців 2
  • М'ясорубка ARDESTO MGL-3580D фото від покупців 3
  • М'ясорубка ARDESTO MGL-3580D фото від покупців 4

• Ольга Богачева

Здравствуйте подскажите пожалуйста можно ли на эту модель мясорубки купить отдельно насадку для томатов???

• Елена Лещинская

Замок плохо фиксирует мясорубку при работе она шатается и откручивается приходится держать. После 1.7кг мяса очень горячая.

Переваги:
    Мощность
    Недоліки:
    Фиксатор
  • Скворцова Надія

В нас виникла непреємна ситуація. Купили ще в квітні цього року на розетці. Користувались мало, разів зо 5. І лоп шнек. Прикріплю фото. Не можемо знати такий самий. Обходили купу магазинів в нашому місті (Місто Вінниця) шнека такого не знайти. І по гарантії не розумію як його взагалі можливо замінити. До більш популярних брендів запчастини взагалі не проблема знайти, а тут біда прямо! Питання до виробника. Де купити, чи замінити шнек по гарантії можливо ? Готові просто його купити, аби швидше вирішити цю проблему.
    P/s.На офіційному сайті сервіс поганенкий, звязувались з ними кілька разів, про нас просто забувають... чи ігнорують, жесть короче.

Переваги:
    Ще не виявили
    Недоліки:
    Разів 5 попрацювало і лоп шнек
    • М'ясорубка ARDESTO MGL-3580D фото від покупців 1
    • М'ясорубка ARDESTO MGL-3580D фото від покупців 2
    • М'ясорубка ARDESTO MGL-3580D фото від покупців 3
    • М'ясорубка ARDESTO MGL-3580D фото від покупців 4
    • Представитель компании Ardesto

Доброго дня. Просимо вибачення за непередбачені незручності, дуже дивно що ви раніше не отримали відповідь. Ми перевірили наявність запчастин, на сервісі Ardesto є шнек. Зверніться будь-ласка на горячу лінію - 0 800 300 345.

• Игорь Rognetsky

На даний час працює добре. Трохи шумить, але не кретично (з самого початку). Не гріється. Легка в обслуговуванні. М'ясо не налипає та не блокує вал.

Переваги:
    Співвідношення ціна/якість. Добре працює.
    Недоліки:
    Шум достатньо великий.
  • Оксана Горжий

Добрй день. Какой диаметр решетки? Подойдет ли к ней решетка от ручной мясорубки?

• Представитель компании Ardesto

Доброго дня. Діаметр решітки 66 мм.

• Ярослав Великань

Из чего корпус пластик или металл?

• Ірина Савіцка

Корпус суцільний, металевий.

• Ярослав Великань

Подскажите из чего корпус пластик или метал ?

• Іванна Кушнір

Чи має присоски до столу дана м'ясорубка?

• Представитель компании Ardesto

Доброго дня, так, має. З чотирьох ніжок - дві присоски.

• Лариса Шевчук

Сьогодні отримала мясорубку. Вражає. Але хочу запитати, чому не заповнили гарантійний талон і хто повинен був це зробити? На доставочному талоні з трома знаками оклику вказувалось поставити дату продажу, але нема.

Доброго дня, Лариса Шевчук! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. З докладною інструкцією по отриманню або заповнення гарантійного талона Ви можете ознайомитись за посиланням . Також Ви можете звернутися до наших менеджерів за номером (044) 364-83-65, і вони допоможуть Вам у вирішенні даного питання.

• Людмила Пирось

Купила данную мясорубку на Новый год родителям. Мама давно мечтала о электромясорубке. По характеристикам и цене очень привлекательный вариант! Посмотрим, как будет в деле, но видно, что действительно качественная сборка, много насадок, увесистая, ну и по габаритам не огромная.

Переваги:
    Качественная сборка, много насадок