Відгуки покупців про Захисне скло ArmorStandart Pro 3D для Apple iPhone 15 Black (ARM68217)

5 відгуків Код:  393475386
  • Олександр Лисенко

Чудове скло. Рекомендую.

Доброго дня, Олександр! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.

• Тимофей Коломиец
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

стекло оправдывает свою стоимость. до этого стояло за 900 грн, на нем олеофобка была получше

Переваги:
    прям ооооооочень хорошо клеиться, ни единого пузырька не пришлось выгонять, я просто положил его на дисплей и подождал пару секунд
    Недоліки:
    не самое лучшее олеофобное покрытие, по прошлому стеклу палец скользил поприятнее

Доброго дня, Тимофій! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.

• Віктор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Скло чудове. Можете сміливо купувати, легко клеїться і без проблем. Рекомендую!

Переваги:
    Якість за невелику ціну
    Недоліки:

Доброго дня, Віктор! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.

• Константин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Скло - супер! Дуже якісне, легко наклеєлось, не залишаються відбитки пальців. Ще й ціна приємна.

Переваги:
    ціна, якість
    Недоліки:
    немає

Доброго дня, Константин! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.

• Мирослав Барабой
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Ідеально підійшло. Клеїв сам, жодного пухирця. Картинку на екрані не спотворює, відбитки не сильно видно. Маю надію на дійсно хороший захист.

Переваги:
    Ціна, якісь
    Недоліки:
    Поки що нема

Доброго дня, Мирослав! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.