Особливості

Опис Крупи манні ArtFoods 900 г (4820191590953)

Крупи манні ArtFoods.

Манна крупа — продукт, який виготовлений з пшениці шляхом помелу. Діаметр частинок становить 0.25-0.75 мм. Марка — М.

Залежно від того, з якого сорту була отримана манна крупа, вона відповідно маркується. Якщо це тверді сорти, то продукт позначається буквою Т, якщо крупа з м'яких сортів, вона маркується літерою М. У разі виробництва манки зі змішаних сортів пшениці маркування відповідна — МТ. Манна каша добре засвоюється організмом.

Манка — єдина зі злаків, яка всмоктується в нижньому відділі кишечника. Саме тому її часто приписують після операцій на шлунку і прямій кишці, при гострих і хронічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Манна крупа користувалася популярністю ще в Стародавній Русі. Але оскільки технологія помелу була недосконала, манка коштувала досить дорого і купити її могли тільки заможні верстви населення. На конвеєр виробництво манної крупи поставили тільки на початку ХХ століття, і з тих пір вона стала улюбленою стравою в багатьох сім'ях. До речі, саме слово «манна» утворено з двох єврейських слів — «ман» і «на», в буквальному перекладі — «що це?».

Гала Фудз — український виробник широкого асортименту рису, гречки та інших круп з усіх регіонів світу. Компанія є найбільшим експортером фасованих круп на ринки Америки, Європи та Азії. Пряма співпраця з іноземними партнерами та місцевими виробниками сировини дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва — від збору врожаю до фасування. Наслідуючи кращі традиції і досвід, ми пропонуємо покупцям і партнерам новий стандарт якості та зручності. Якщо у якості є ім'я — то це Гала Фудз.

Спосіб приготування: Довести до кипіння молоко. Пропорція молока до крупи 7: 1. Додати сіль і цукор за смаком. Тонкою цівкою додати крупу одночасно помішуючи. Довести до кипіння і варити 5 хв. на невеликому вогні постійно помішуючи.

Характеристики Крупи манні ArtFoods 900 г (4820191590953)

Особливості
Вага
Харчова та енергетична цінність
 • на 100 г продукту: білки - 10.3 г; жири - 1 г; вуглеводи - 67,7 г. на 100 г продукту: 1372 кДж / 328 ккал
Країна-виробник
Кількість в упаковці, шт.
Країна походження
 • Україна
Термін зберігання
 • 10 місяців
Умови зберігання
 • Зберігати в сухих, добре провітрюваних приміщеннях, не заражених шкідниками хлібних запасів, захищених від впливу атмосферних опадів і прямих сонячних променів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 10

 • Наталия Гальченко
  • Продавець: Rozetka

  Нормальная хорошая манка.

 • Гость
  • Продавець: Rozetka

  Ничего общего с семолиной, поэтому и образуются комки при приготовлении. Очередной обман украинских производителей, просто возмутительно как работают службы контроля по качеству и составу. Если кто-то хочет возразить, купите манку АТТУАЛЬ семолина( что удивительно, украинская) или Banetti и почувствуете разницу. Розетка тоже нечестно поступает, навязывая три пакета. Видимо понимает, что после дегустации покупку не повторят.

  Переваги:
  нет
  Недоліки:
  из мягких сортов пшеницы
 • Смородская Дарья
  • Продавець: Rozetka

  Отличная манка!

  Переваги:
  Чистая
  Недоліки:
  нет
Дивитися всі відгуки →