• Оплата карткою Visa
 • Безкоштовна доставка до дверей на обрані товари!
Відео

Маршрутизатор ASUS ZenWiFi XT9 1PK White (90IG0740-MO3B60)

2 відгуки Код:  370520724
WAN-порти

Маршрутизатор ASUS ZenWiFi XT9 1PK White (90IG0740-MO3B60)

2 відгуки Код:  370520724

Продавець:

Є в наявності

11 999

13

Безкоштовна доставка до дверей на обрані товари!

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

ASUS ZenWiFi - захищена мережа Wi-Fi для великого будинку. Mesh-система ASUS ZenWiFi XT9 складається з двох вузлів, кожен з яких є тридіапазонним бездротовим маршрутизатором ASUS класу AX7800 стандарту Wi-Fi 6.

Доступні різні варіанти підключення вузлів один до одного, разом вони забезпечують покриття швидкісної, надійної та захищеної мережею Wi-Fi всього простору будинку. Broadcom стандарту Wi-Fi 6 ексклюзивна технологія ASUS RangeBoost Plus збільшує зону покриття мережі Wi-Fi на 38% - до 530 м2! Це було виміряно за допомогою клієнта стандарту Wi-Fi 6, підключеного зі швидкістю 200 Мбіт/с до маршрутизатора Wi-Fi 6 з технологією RangeBoost Plus, у порівнянні з тим самим клієнтом, підключеним зі швидкістю 200 Мбіт/с до маршрутизатора Wi-Fi 5 без RangeBoost Plus.

Легкість налаштування та адміністрування
ASUS Router - це інтуїтивно зрозуміла програма для налаштування параметрів мережі Wi-Fi прямо зі смартфона. Легке налаштування — просто дотримуйтесь вказівок на екрані, і ви швидко почнете працювати!
Голосове управління - ASUS ZenWiFi XT9 працює з голосовими сервісами Google та Alexa для керування маршрутизатором.

Кілька варіантів з'єднання між вузлами: підключення вузлів системиZenWiFi XT9 здійснюється або за допомогою кабелю Ethernet, або через бездротове з'єднання в діапазоні 5 ГГц. При цьому оптимальний тип підключення може вибиратися автоматично. > пропонує WAN-порт 2.5G Ethernet. Вона також дозволяє об'єднати пару портів локальної мережі, щоб отримати канал пропускної здатності 2 Гбіт/с.

Повноцінний захист домашньої мережі
Захист домашній мережі від загроз стає все гострішою проблемою, у міру того, як ми використовуємо все більше цифрових пристроїв, багато з яких мають недостатньо розвинені засоби безпеки. Ось чому система ZenWiFi XT9 поставляється із захисною технологією AiProtection Pro та підтримує зашифроване VPN-підключення (функція Instant Guard).

Захисна система AiProtection Pro
У системі ZenWiFi XT9 реалізований захист від кіберзагроз AiProtection Pro на базі платформи Trend Micro. Також підтримуються стандарт безпеки WPA3 та функції батьківського контролю.

Захист у загальнодоступних мережах Wi-Fi з Instant Guard
Де б ви не були, технологія ASUS Instant Guard забезпечує безпечний доступ в Інтернет за допомогою ZenWiFi XT9 та шифрованого з'єднання.

Візьміть домашню мережу з собою і забудьте про платні сторонні сервіси VPN!

Характеристики

Швидкість LAN портів
Стандарт зв'язку Wi-Fi
Стандарт швидкості Wi-Fi
 • AX7800
Швидкість Wi-Fi
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Андрій Б
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  До цього був Asus RT-AX53U. Через одну стіну швидкість з 900 мбіт/с падала до 50 мбіт/с. Купив XT9 і швидкість в сусідній кімнаті зросла з 50 мбіт/с до 600 мбіт/с. Більше від нього нічого не потрібно :) Стильний.

 • Сергей Ротовский
  Продавець: Rozetka

  Некоторые устройства по wifi отключаются на 15 секунд, некоторые на дольше. И так периодически несколькр раз в день. Работать (кто именно работает встречи, rdp, vpn и т.п. нереально) Открыл кейс в асус с проблемой пока движения нет, хотя прошло 4 дня. Проблема только с диапазоном 5Ghz. В интернете куча статей на эту проблему по роутерам асус. Последняя прошивка, заводской сброс, расстояние до роутера проблему не решают. Очень обидно, так как есть другая модель ASUS AiMesh AX6100 WiFi System (RT-AX92U 2 Pack) в частном доме - нет никаких проблем, отличная пара. Если проблема по кейсу будет решена я вернусь исправить сообщение.

  Переваги:
  3-x диапазонный, скорости, набор функций
  Недоліки:
  Периодически, несколлько раз в день отключаются wifi устройства

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення