АКЦІЯ
 • Отримайте 5% знижки
 • 300 бонусних ₴ за відгук
Відео

Маршрутизатор Asus RT-AXE7800

10 відгуків Код:  365201145
WAN-порт

Маршрутизатор Asus RT-AXE7800

10 відгуків Код:  365201145

Продавець:

10 729

Є в наявності

168

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Низька латентність, мінімальні перешкоди
Стандарт Wi-Fi 6E передбачає використання нещодавно відкритого для потреб широкого кола користувачів частотного діапазону 6 ГГц, який призначений тільки для пристроїв Wi-Fi 6E. Це означає, що пристрої минулих поколінь не перешкоджатимуть новітнім пристроям стандарту Wi-Fi 6E, що забезпечує для них швидке та надійне з'єднання.

Висока пропускна здатність
Стандарт Wi-Fi 6E надає до семи високошвидкісних каналів завширшки 160 МГц кожен, які стабільно працюють на мультигігабітній швидкості. Таким чином, значно збільшується пропускна спроможність мережі та зменшуються затори передавання даних, що впливає на продуктивність роботи кожного сумісного пристрою.

Миттєве з'єднання
Оскільки новий діапазон 6 ГГц зарезервований винятково для пристроїв Wi-Fi 6E, він не вимагає використання технології динамічного вибору частоти (Dynamic Frequency Selection, DFS), яка запобігає створенню перешкод для таких систем, як радари управління повітряним рухом. Це означає, що пристрої нового стандарту можуть з'єднуватися з мережею швидше, без затримок, які створює DFS.

Захист в один дотик
Інтернет може містити неприйнятний вміст, нав'язливу рекламу, а також інший контент, який може мати ризик безпеки. Функція ASUS Safe Browsing допомагає блокувати небажаний вміст одним дотиком екрана смартфона, додаткові програми для цього не потрібні. Фільтрація на основі DNS не вплине на продуктивність маршрутизатора. Існує навіть можливість відфільтрувати відвертий вміст у результатах пошуку, щоб захистити дітей, які користуються Інтернетом.

Комплексний захист домашньої мережі
Крім підтримки нового протоколу безпеки WPA3, ASUS RT-AXE7800 містить у собі систему інформаційної безпеки AiProtection Pro на основі розробок компанії Trend Micro, яка забезпечує захист від інтернет-загроз для всіх підключених до неї пристроїв.

Зручні засоби батьківського контролю
Отримуйте дані про активність своїх неповнолітніх дітей в Інтернеті та налаштовуйте окремі параметри для різного віку за допомогою надійних засобів батьківського контролю RT-AXE7800 без передплати. Ви також можете швидко створювати розклад доступу до Інтернету та надавати додатковий час онлайн для своїх малюків, щоб винагородити їх за хорошу поведінку.

Захист у загальнодоступних мережах Wi-Fi з Instant Guard
Де б ви не були, технологія ASUS Instant Guard забезпечує безпечний доступ в Інтернет за допомогою маршрутизатора RT-AXE7800 і шифрованого VPN-з'єднання. Оновлення дає змогу легко ділитися цим мережевим з'єднанням зі своєю сім'єю та друзями за допомогою URL-посилання.

Мультигігабітнепровідне підключення
Маршрутизатор ASUS RT-AXE7800 оснащений портом WAN/LAN, що підтримує швидкість передавання даних до 2.5 Гбіт/с і об'єднання каналів як WAN, так і LAN. Це дає вам гнучкість: надати максимальну пропускну здатність під'єднаним пристроям або скористатися перевагами супершвидкісного під'єднання до Інтернету.

Характеристики

Швидкість LAN портів
Стандарт швидкості Wi-Fi
 • AX7800
Швидкість Wi-Fi, Мбіт/с
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 10

Отримайте + 300 бонусних ₴ за відгук 
 • Денис Чикалюк
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  вийшов з ладу на 4 місяць

  Переваги:
  Asus
  Недоліки:
  asus вже не той
 • Ігор Циганенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Працює без проблем. Налаштовувати не складно.

  Переваги:
  Швидкість.
 • Олексій Кашин
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  5GHz канал нормально (сигнал зрізало десь на половину) тримає на відстані біля 20 метрів через 2 стіни.
  Поряд з роутером на телефоні і ноуті швидкість біля 700mbit/s, в теорії може буває і більше, але на телефоні і половини вистачає з головою.
  Попередній роутер не міг пробити навіть 1 стінку на 5GHz

  Переваги:
  більша дальність (і швидкість) ніж у попереднього роутера, вимикаються діоди
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення