• Липневий розпродаж
 • Оплата карткою Visa
Відео

Маршрутизатор Asus RT-AXE7800

12 відгуків Код:  365201145
WAN-порти

Маршрутизатор Asus RT-AXE7800

12 відгуків Код:  365201145

Продавець:

Є в наявності

10 729

9 689

173

Липневий розпродаж до -60%

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Низька латентність, мінімальні перешкоди
Стандарт Wi-Fi 6E передбачає використання нещодавно відкритого для потреб широкого кола користувачів частотного діапазону 6 ГГц, який призначений тільки для пристроїв Wi-Fi 6E. Це означає, що пристрої минулих поколінь не перешкоджатимуть новітнім пристроям стандарту Wi-Fi 6E, що забезпечує для них швидке та надійне з'єднання.

Висока пропускна здатність
Стандарт Wi-Fi 6E надає до семи високошвидкісних каналів завширшки 160 МГц кожен, які стабільно працюють на мультигігабітній швидкості. Таким чином, значно збільшується пропускна спроможність мережі та зменшуються затори передавання даних, що впливає на продуктивність роботи кожного сумісного пристрою.

Миттєве з'єднання
Оскільки новий діапазон 6 ГГц зарезервований винятково для пристроїв Wi-Fi 6E, він не вимагає використання технології динамічного вибору частоти (Dynamic Frequency Selection, DFS), яка запобігає створенню перешкод для таких систем, як радари управління повітряним рухом. Це означає, що пристрої нового стандарту можуть з'єднуватися з мережею швидше, без затримок, які створює DFS.

Захист в один дотик
Інтернет може містити неприйнятний вміст, нав'язливу рекламу, а також інший контент, який може мати ризик безпеки. Функція ASUS Safe Browsing допомагає блокувати небажаний вміст одним дотиком екрана смартфона, додаткові програми для цього не потрібні. Фільтрація на основі DNS не вплине на продуктивність маршрутизатора. Існує навіть можливість відфільтрувати відвертий вміст у результатах пошуку, щоб захистити дітей, які користуються Інтернетом.

Комплексний захист домашньої мережі
Крім підтримки нового протоколу безпеки WPA3, ASUS RT-AXE7800 містить у собі систему інформаційної безпеки AiProtection Pro на основі розробок компанії Trend Micro, яка забезпечує захист від інтернет-загроз для всіх підключених до неї пристроїв.

Зручні засоби батьківського контролю
Отримуйте дані про активність своїх неповнолітніх дітей в Інтернеті та налаштовуйте окремі параметри для різного віку за допомогою надійних засобів батьківського контролю RT-AXE7800 без передплати. Ви також можете швидко створювати розклад доступу до Інтернету та надавати додатковий час онлайн для своїх малюків, щоб винагородити їх за хорошу поведінку.

Захист у загальнодоступних мережах Wi-Fi з Instant Guard
Де б ви не були, технологія ASUS Instant Guard забезпечує безпечний доступ в Інтернет за допомогою маршрутизатора RT-AXE7800 і шифрованого VPN-з'єднання. Оновлення дає змогу легко ділитися цим мережевим з'єднанням зі своєю сім'єю та друзями за допомогою URL-посилання.

Мультигігабітнепровідне підключення
Маршрутизатор ASUS RT-AXE7800 оснащений портом WAN/LAN, що підтримує швидкість передавання даних до 2.5 Гбіт/с і об'єднання каналів як WAN, так і LAN. Це дає вам гнучкість: надати максимальну пропускну здатність під'єднаним пристроям або скористатися перевагами супершвидкісного під'єднання до Інтернету.

Характеристики

Швидкість LAN портів
Стандарт швидкості Wi-Fi
 • AX7800
Швидкість Wi-Fi
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 12

 • Ярослав Зінченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Граний потужний роутер, багато функціоналу. Але я не розумію історію з Wi-Fi 6E. На роутері всі налаштовано і пише що роздача іде, але жоден девайс не бачить цю мережу… навіть IPhone 15 pro max, який штатно підтримує такий стандарт. Виникає питання, це якесь блокування на рівні софту, чи є ще якісь причини? Був би радий почути представника компанії

  Переваги:
  Потужність, багатофункціональність
  Недоліки:
  Проблеми з видимістю 6Е стандарту
 • Михайло Коломієць
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  В цілому задоволений
  Але не працює wifi6, пристрої не бачать цю мережу
  І по повітрю передає плаваючі 500-750мбіт замість 1гбіта навіть біля роутера. Можливо є якась пояснення по цим моментам

 • Денис Чикалюк
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  вийшов з ладу на 4 місяць

  Переваги:
  Asus
  Недоліки:
  asus вже не той
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення