Відгуки покупців про Миша Asus TUF Gaming M3 Gen II USB Black (90MP0320-BMUA00)

• Дмитро Воронов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка топ! Під'єднав до мамки від TUF і тепер все блимає в одному кольорі.

Переваги:
    Хороша мишка, гарна та зручна програма від Asus щоб налаштувати твій пк для зручного геймінгу.
  • Олексій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка в цілому непогана, але рівно опісля закінчення терміну повернення почав зависати сенсор. Деінколи буквально "не бачить поверхню" секунди дві-три. Дуже дратує цей заводський брак, з розрахунком на те, що миша позиціонує себе як ігрова. Тому, на жаль, радити не можу.

Переваги:
    Підсвітка, вага, вартість.
    Недоліки:
    Сенсор
  • Алексей шшшш
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Брал на замену steelseries rival 300.
    1 Эта мышка меньше - у меня кисть молностью на ней не лежит.
    2. Провод короткий - у меня дырка в столе находится в 80см. от положения мышки - хватает впритык

Переваги:
    Лёгкая. Приятный клик. Подсветка. Кнопка настройки чувствительности.
    Недоліки:
    Провод короткий. Кисть полностью не лежит на мышке, маловата для меня.

немає 2 метра?

• Алексей шшшш

Спеціально вимкнув, переміряв. Довжина провода 1м80

Доброго дня, Алексей! Дякуємо за Ваш вибір та відгук!

• Колос Маким
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка супер,дуже легка , в мене асус і там є калібровка , дуже просто і зручно

Переваги:
    Легка, різні типи підсвітку,цінна
    Недоліки:
    Поки не виявив

Доброго дня! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Володимир Величко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купував в комплект до ноутбуку щоб були з однієї серії. Через фірмову утилиту є можливість тонко налаштувати всі параметри мишки, калібрувати, змінити підсвітку та переназначити кнопки.
    Тефлонове покриття в парі з рідним ковриком asus - чудове точне та плавне ковзання мишки.
    Я не геймер, не знаю на скільки вона там ігрова але для домашнього щоденного використання підходить ідеально.

Переваги:
    Гарна, дуже багато налаштувань,
    Недоліки:
    Можливо, можливо тонкуватий шнур та хотілося чуть більшу вагу але то вже придирка

Доброго дня, Володимире! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Геннадій Ронін
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Щойно придбав першу саме ігрову мишку. Купував бо серія TUF Gaming від ASUS є достатньо відомою і недешевою, а тут акційна ціна, тому і купив. Підсвітка працює, роздільна здатність легко перемикається і загалом мишка достатньо зручна. Якість матеріалів гарна і збірка також. Трішки пограв в ігрухі з нею - подобається, хоча після мишки меншого розміру доводиться звикати до цієї

Переваги:
    Якість, популярна ігрова лінійка, підсвічування, перемикання dpi
    Недоліки:
    Зʼєдняння за допомогою кабелю

Доброго дня, Геннадій! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Іван Атаманенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мені сподобалася ця мишка!
    Кольори дуже красиві та красиво переливаються, зручна в роботі та в іграх, багато корисних функцій які дуже допомагають для роботи з ноутбуком.Взагалом мишка топ, не пожалкував.

Переваги:
    Багато функцій, красиві кольори, зручність.
    Недоліки:
    Поки що не знайшов

Доброго дня, Іване! Дякуємо за те, що обираєте нашу продукцію та ділитеся враженнями про неї!

• Олег Шпитко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

В іграх виставив чутливість на 1% і поставив 6000 dpi, працює реально круто.
    тефлонове покриття підошви ковзає прекрасно.

Переваги:
    Зручна, легка, одразу подружилася з ноутбуком ASUS TUF F15 і все інтуітивно зрозуміло, дуже зручно зроблені чотири режими.
    Недоліки:
    не виявив.

Доброго дня, Олег! Дякуємо за Ваш вибір та довіру! А також за те, що ділитеся враженнями про нашу продукцію!

• Юрій Камінський
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Неплохая мышь за свои деньги

• Дмитро Шевченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Комфортна мишка для ігор. Легка та зручна.

Переваги:
    Легка, світиться корпус
    Недоліки:
    Поки що відсутні
  • пугач ілля
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мишка сподобалась. У руці лежить гарно,покриття досить приемне та ціпке. Зібрана також гарно,основні кнопки не люфтять,бокові також норм. Не відчуваеться тазіком як дезадер есентінал. Бокові зручні ,знаходяться так шо випадково не натисниш. Сенсор десь як 3327. Шнур не дуже,у дезадера мякший і трохи тоньший.На фото разом із прайм міні та зезадером.

• пугач ілля

Доповню після трох тижнів користування. Легка і тому дуже крихка,трохи міцніша за варяне яйце)) кнопки хочь і мають читкий клік але дуже повільні ,настільки повільні шо попасти фліком практично неможливо,прицел переїзжае ціль.затримка певно 50 млсік а може і 100. Сенсор гірший навіть за 3227 у рейзер. В аім лаб результати впали на 15-20%. Мабудь бідійде у кого монік 60 герц. У п.о постійно відвалюеться і саме арморі то просто жах. Повернувся на дезадер есентінал.

• Яна Назарук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купували синові для ігор, все працює, налаштовується через програму.

Переваги:
    Кнопка DPI регулювання на самій мишці, підсвітка приємна налаштовується.
    Недоліки:
    Не виявили.
  • Віталій Кир'янчук
    Продавець: Rozetka

Чудова, якісна миша. Дуже легка, гарно виглядає. Особисто мене порадував відносно м'який шнур, який хоть і має пам'ять після коробки, але зовсім не відчутний, та ніяк не заважає і не тягне мишку десь за собою, бо в попередній миші посиланнякабель дуууже чіплявся за край столу і постійно заважав.

Переваги:
    Легка, зручна, красива.
    Недоліки:
    не виявив
  • Іван Трач
    Продавець: Rozetka

Поосто нормальна миша! для тих, кому подобаються легкі - має сподобатись. В принципі, нічого лишнього немає, а все що потрібно є

Переваги:
    Зрічність, ресурс, тефлонові ніжки, нормальний сенсор
    Недоліки:
    немає обплетення кабелю

А что вам дает эта оплетка ? ну реально неудобная штука и провод перекручивается