Відгуки покупців про Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704ZA-AU235 (90NB10F2-M009D0) Quiet Blue

11 відгуків Код:  410614806
  • Сергій Паньків
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Синій

Ідеальне поєднання ціна-якість, дуже прикольний дизайн - виглядає стильно. правда колір не такий яскраво синій як на фото, в реальності виглядає більше як темно сірий, ніж синій. Матераіл корупусу дуже класний, не маркий, не залишає слідів від пальців, дуже приємний на дотик. Клавіатура на вищому рівні, хід кнопок ідеальний. Брав для роботи, но навіть сучасні ігри стягує, МК 11 на мінімалках йде. Батарея тримає 3-4 год.

Недоліки:
    Відсутній порт RJ45 для мережевого кабеля, прийшлось докупляти перехідник Type-C. При встановлені віндовса попереднього треба загрузити драйвер для жорсткого диска на установочну флешку,
  • Игорь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

В нашей семье это уже третий Асус и все довольны этим брендом. Конкретно этот ноут также не подвёл. Работает отлично, справляется даже с большой нагрузкой.

Переваги:
    Отличный
  • Анатолій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Отримав швидко та без ексцесів. Запустився, перевірив на биті пікселі, все було в нормі, заплатив, забрав. Вдома повозився з віндою, але читав відгуки, так що проблем особливих не виникло. Дякую коментаторам.
    Ноутбук хороший.

• ВОРОНА
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Доброго дня. Хочу зауважити, ноут класний. Все супер. Але прив становленні виникло багато труднощів. В першу чергу пов'язані з SSD. По інструкці з Qкоду за посиланням драйвер для оновлення Intel Rapid storage technology скачується, але видобути його не можливо. Постійно вибиває помилку. (Пробував на різних компах) Встановити драйвери на SSD під час встановлення вінди не можливо. Диск не бачить. Цю проблему обійшов вимикання в біосі меню advanced > VMD setup menu > disabled. Тоді бачить SSD і можна встановити 11. Але якщо розбити диск на два, то бачить лише той на якому встановлена вінда. Тоість лишаємо основний диск на весь об'єм. Інтернет я підключав через телефон, з'єднував кабелем (в настройках телефону, точка доступа, модем через USB) і так і вінда стала. Потім драйвери з сайту по моделі... витратив багато часу, на те щоб впіхнуть невпіхуємоє... якби нормально описали, булою швидше...

Переваги:
    Ноут класний, параметри, дизайн
    Недоліки:
    Програмне забезпечення для SSD просто жах. Витратив багато часу.
    • Александр Воронцов

Чтобы увидеть втрой раздел диска, отформатируйте его и назначьте новую букву, он появится

• Станіслав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Синій

Комплектація ноутбука топ. Звичайно в ігри на ньому не пограєш через слабеньку інтегровану відеокарту, але для пересічних задач і роботи ноут підходить на ура.
    Окремо потрібно виділити дизайн. Тут Asus постарався на ура. Я брав темносиній і я у нього прямо закохався. Вживу ще краще ніж на фото)
    Корпус зроблено надійно, дуже комфортна клавіатура. Окрема фішка з можливістю покласти дисплей на 180 градусів. Потенційно дуже зручна штука.
    + ASUS нафарширував ноут додатковими фішками (антибактеріальний захист, сканер відбитків, шторка на каменру та інші). Презентація Vivobook 17 на їх сайті мене підкорила).
    Ноут працює під windows 11, і є нюанси з установкою, оскільки з коробки немає драйверів на SSD. Але тут ASUS постарався на ура. В тій же коробці є QR код з детальним мануалом як це випрвити. Клієнтоорієнтовність на висоті коротше). Також рекомендую ознайомитися з можливістю установки windows 11 без wifi.
    Багато читав про засвіти на екранах - у мене такої проблеми немає.
    Також для мене принципово була діагональ 17, але якщо ви хочете більш компактний варіант- рекомендую звернути увагу на моделі з аналогічними характеристиками 15 дюймів. До того ж вони будуть легші.

Переваги:
    Дизайн це щось неймовірне, якісна збірка, купа фішок, хороший набір заліза, класна підтримка Asus
    Недоліки:
    Хотілося б у нього не інтегровану відеокарту, але це питання зовсім іншої цінової політики
  • Євген Коротишев
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Брав місяць назад. За весь цей час використання проблем, перебоїв якихось не виявлено. Брав в побут, щоб дитині мультики вмикати, дружина могла серіали дивиться, ну і мені для дрібних потреб. Цю модель порадили друзі, у них точно такий самий. Сподіваюсь, що прослужить довго)

Переваги:
    Потужний, якісна графіка, претензій не маю
  • Богдан Андріїшин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Сьогодні забрав. Перевірив комплектацію та справність, все було в нормі. Дякую за сервіс, він у вас як завжди на доить високому рівні.
    Щодо самого ноутбука, то поки щось конкретне говорити рано. Перші враження позитивні. ПО встановив без проблем. Потрібні програми працюють. Ігри не граю. Не шумний.

Переваги:
    поки ве добре
    Недоліки:
    поки все добре
  • Олена
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Працюю на фрілансі, брала для себе. Давно слідкувала за ціною і Зара поки акція наважилася придбати.
    Ноут виглядає дуже круто та достойно) міцний корпус, не важкий.
    Дуже чітке та гарне зображення, швидка зарядка. Поки я дуже задоволена.

• Олександр Віцан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Купив це диво для дружини. Великий екран, стильний вигляд. Як виявилося екран з не рівномірними пісвіткю, ноутбук тяжкий і трохи широкий. Але саме гірше це було програмне забезпечення з сайту. Драйвера з сайту взагалі сирі. Налаштувати wi-fi так і не зміг. Намагався це зробити на windows 11. Враження, що щось викинули, "аби було". Таку політику від aSUS не очікував. Як наслідок повернув його. Дякую Rozetka, за високий рівень сервісу. Кошти повернули без проблем. Більше продукти компанії aSUS не розглядав для покупки. Данний продукт не рекомендую.
    Замість нього купив Lenovo then book 16, всім задоволений.

Переваги:
    Великий екран
    Недоліки:
    Драйвера з сайту не підходять, підсвітка нерівномірна.
    • Сергій

Таж проблема. Драйверы с сайту asus нічого не дають.
      Також не працює тачпад.
      В мене X1704ZA-AU235
      Скачував з посилання
      Чому підтримка мовчить?

• Роман

Вибачаюсь, а SSD там точно на 1 ТБ? Бо у виробника написано 512 гб на данну модель за таку цiну.

• Евгений Коваленко

А потрібно було лише завантажити з сайту драйвури MediaTek замість Realtek

• Одексій Ів.
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Швидко та оперативно доставили! Дуже гарний ноутбук, в реальності дійсно відповідає тому що було заявлено в описі. Віндоус встановився швидко, попідтягувало усі драйвера. Дуже гарний екран, зручна клавіатура, легкий, потужний.

Переваги:
    Гарна якість.
  • Микола Кузьменко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

За цю ціну (приблизно, не набагато вищу) був вибір - можна було б купити ігровий апарат з мінімальними ігровими характеристиками, але то ні то не сьо вийшло б. Тому якщо для роботи, неважких ігор, переглядання відео та соцсторінок - мабуть найкращий вибір! (до клавіатури треба звикнути, це точно).

Переваги:
    Дуже шустрий та безшумний ноут! Якісно та стильно виглядає. Екран просто вражає розмірами і якістю картинки - супер! Рамка вузенька
    Недоліки:
    Трохи засмутила клавіатура - вдень не дуже видно клавіші, якщо не сказати майже зовсім (треба вчити "сліпий" друк :)), треба лампу настільну вмикати! В темну пору, навпаки, набагато краще за рахунок підсвічування.