ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
  • Отримайте 5% знижки
Відео

Маршрутизатор Asus ZenWiFi Pro XT12 2PK (XT12-2PK-BLACK)

1 відгук Код:  350001387

Маршрутизатор Asus ZenWiFi Pro XT12 2PK (XT12-2PK-BLACK)

1 відгук Код:  350001387

Продавець:

29 729

22 879

Є в наявності

34

Розпродаж до 19-річчя до -60%

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

ZenWiFi Pro – це новий еталон сучасної mesh-системи для покриття мережею Wi-Fi всього будинку, що поєднує в собі високу продуктивність і стильне виконання. Завдяки чудовій масштабованості ця система виводить на новий рівень мережеві можливості для продуктивної роботи та цифрових розваг.

Стандарт Wi-Fi 6 наділяє ZenWiFi Pro XT12 до 4 разів вищою пропускною спроможністю та до 2 разів вищою швидкістю в порівнянні зі стандартом Wi-Fi 5 завдяки передовим технологіям, зокрема BSS Color, OFDMA для обох напрямків передачі даних і режиму MU-MIMO з використанням каналів 160 МГц.

Покращилася також ефективність використання ресурсів мережі, тож пристрої отримують всю необхідну для них смугу пропускання. ZenWiFi Pro XT12 є ідеальним вибором, якщо до мережі необхідно підключити багато різноманітних мережевих пристроїв, як-от ПК, ноутбуки, смартфони, NAS і розумні домашні пристрої.

ZenWiFi Pro XT12 – це 12-потоковий пристрій із сумарною загальною швидкістю передачі даних до 11000 Мбіт/с. Він відмінно підходить для найбільш завантажених домашніх мереж, де необхідно одночасно передавати й отримувати дані великої кількості пристроїв на високій швидкості та позбутися мертвих зон.

RangeBoost Plus – це найновіша та найпотужніша версія відомої фірмової технології ASUS RangeBoost, яка покращує покриття для всіх пристроїв Wi-Fi, включаючи застарілі пристрої.

Використовуючи флагманський чипсет Broadcom стандарту Wi-Fi 6 нового покоління та 64-розрядний 4-ядерний процесор із тактовою частотою 2 ГГц, RangeBoost Plus спирається на численні ексклюзивні технології ASUS для значного розширення радіуса дії сигналу та покриття мережі Wi-Fi (до 38%).

Технологія ASUS AiMesh дає змогу легко додавати додаткові вузли для покращення покриття або розширення функціональності. Роль вузла може виконувати будь-який AiMesh - сумісний маршрутизатор.

ZenWiFi Pro XT12 оснащений LAN- і WAN-портом стандарту 2.5G Ethernet, тож ви можете насолоджуватися повною швидкістю 2.5 Гбіт/с на всьому шляху: від провайдера до сумісного пристрою.

ZenWiFi Pro XT12 дозволяє виділити другий діапазон 5 ГГц або дротове Ethernet-підключення для організації магістрального каналу (backhaul) між вузлами. Крім того, можна вибрати автоматичний режим і дозволити ZenWiFi Pro XT12 самому вибрати найкращий тип підключення на основі аналізу наявного середовища.

ZenWiFi Pro XT12 розроблено для забезпечення максимальної продуктивності: завдяки найновішому чипсету та процесору Broadcom для стандарту Wi-Fi 6 пропускну здатність було збільшено до 18%.

У пристрої використовуються вісім зовнішніх антен, які розташовані під оптимальним кутом у спеціальному прозорому відділенні у верхній частині маршрутизатора. Це дає змогу мінімізувати завади та максимально розширити зону покриття.

Інформаційна безпека стає все більш важливим аспектом домашніх мереж, у міру того як до них підключається все більше пристроїв, особливо таких, які не володіють власними антивірусними засобами. Ось чому в ZenWiFi Pro XT12 реалізовано систему захисту від онлайн-загроз AiProtection Pro, яка пропонується абсолютно безплатно, без абонентської плати. Також у ній підтримуються стандарт WPA3 й функції батьківського контролю.

Технологія Instant Guard забезпечує безпечний доступ в Інтернет за допомогою ZenWiFi Pro XT12 і шифрованого VPN-з'єднання.

Візьміть домашню мережу із собою та забудьте про сторонні сервіси VPN!

Характеристики

Швидкість LAN портів
Стандарт зв'язку Wi-Fi
Стандарт швидкості Wi-Fi
  • AX11000
Швидкість Wi-Fi, Мбіт/с
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Игорь Буряк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Старый АС7300 лучше пробивает чем эта меш система.

    600 баксов на ветер. Не рекомендую

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення