Ноутбук Asus Vivobook S13 S333JQ-EG013 (90NB0QS4-M00300) Indie Black

3 відгуки

Відгуки покупців про Ноутбук Asus Vivobook S13 S333JQ-EG013 (90NB0QS4-M00300) Indie Black 3

• Лагодюк елена
    • Колір: Чорний із сірим

Ровно через год (как раз когда закончилась гарантия) поломалась батарея. теперь работает только если подключен к сети...

Переваги:
    Вес
    Недоліки:
    батарея
  • Вадим Вадим
    • Колір: Чорний із сірим

Мені дуже сподобався цей ноутбук, цей дизайн, це підсвічування, можна просто лежати і дивитися на нього днями на проліт. З установкою Віндовс майже проблем не було, була одна проблема у мене не знаходило ССД і мені писало що відсутні драйвери, тобто було нікуди поставити виндовс, вирішується дуже просто, заходите в Біос і натискаєте F7, заходите у вкладку Sata і міняєте Налаштування на по-моєму AHCi і все, після цього виндовс поставиться без проблем. Коли ви скачаєте гри і зайдете не лякайтеся, там буде до 10 фпс. Все що потрібно для того щоб можна було грати: Зайдіть на офіційний сайт Asus і в підтримці напишіть вашу модель ноутбука, а саме: g512li і встановіть всі драйвера, після установки драйвера на оновлений биос потрібно буде знову поміняти Налаштування в F7 на AHCi, після цього виндовс запуститься. Але грати ще не можна буде.
    Заходьте в Віндовс -> Параметри -> Оновлення та безпеку, і встановіть всі оновлення до останньої версії, їх там дуже багато, і граємо)

• Степан
    • Колір: Чорний із сірим

Найкращий ноутбук для роботи, що тільки можна знайти. Назвичайна легкість та зручність у роботі, компактна форма, мінімалістичний дизайн та дуже об'ємна батарея - все що потрібно для зручної роботи в будь-якому місці. Ноутбук досить потужний, сучасний процесор, швидкий ssd та великий екран з легкістю впораються з любими сучасними завданнями. Він має досить багато приємних бонусів, як от відбиток пальця, безліч роз'ємів та круту клавіатуру. Однозначно рекомендую цей ноутбук для покупки.

Переваги:
    Зручний, потужний, якість, дизайн
    Недоліки:
    Відсутні