Ноутбук Asus ZenBook 14 UM433IQ-A5042 (90NB0R89-M00700) Light Grey

4 відгуки

Код:  269570621

Відгуки покупців про Ноутбук Asus ZenBook 14 UM433IQ-A5042 (90NB0R89-M00700) Light Grey 4

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Ігор Пр.
  • Продавець: Rozetka

  Дивився на інші моделі на цій архітектурі. Мають нажчу ціну, але при цьому мають вади щодо якості виконання. Ця ж модель від Asus виконана (по відчуттям) досить якісно. Користуюсь майже місяць - задоволений.

  Що сподобалось:

  1. Вага
  2. Наявність USB Type C
  3. Тонкий і досить міцний
  4. Якість виконання
  5. Бездоганний тачпад
  6. WIFI6. Якщо маєте 802.11ax роутер, то відсутність Ethernet не буде проблемою
  7. Досить потужний для своєї ціни, навіть тягне простенькі ігри. 16 гб пам'яті, 7нм 8-и ядерний процессор, чого ще треба для комфорту?

  Недоліки:

  1. Відсутність Ethernet. Можна зрозуміти - вони намагалися впихнути у такий малий корпус багато чого... І їм це вдалося. Варіанти 2 - придбати USB-Ethernet який коштує копійки або використовувати лише Wifi.
  2. Чому не зробили можливість заряджання через USB Type-C? Якщо я відїжджаю у відрядження, то це нова і цілком нормальна, сучасна практика брати один потужний зарядний пристрій і заряджати ним усе, у тому числі ноутбук. Тут він є, і, звісно, трохи спрощує життя з іншими пристроями. Але могло бути і краще
  3. Слід пововтузитися з налаштуванням ПЗ. У випадку з Win10 не буде працювати більшість обладнання допоки не встановити усі оновлення. У це обладнання входять Wifi (який потрібен щоб скачати ці оновлення) та тачпад без якого дуже складно зайти у більшість меню. Тому готуйте дротву мишку та телефон з режимом модема. У випадку з Linux бажано встановити останнє ядро (як мінімум для підтримки Renoir), бо навіть не можна буде завантажитись без acpi=off
  4. HiDPI. Тобто з 1920x1080 дисплеєм малої діагоналі треба буде витратити час щоб усе виглядало більш-менш пристойно

  Клавіатуру як недолік не вважаю. Так, підсвітка могла би бути кращою, особливо звертаючи увагу на колір клавіш. Але тактильно вона дуже якісна, мені подобається.

  Придбанням задоволений!

  • Михаил Гуминский

   Что по поводу выхода из спящего режима и работы fan на 100% после пробуждения ?

 • Гена Яценко
  • Продавець: Rozetka

  Гарна ціна в порівнянні з іншими моделями ZenBook 14 з аналогічними характеристиками. Але в данній моделі відсутній numberpad та встановлено аккумулятор меншої ємності - 100% заряду буде достатньо приблизно на 5-6 годин автономної роботи.

  Переваги:
  Доволі гарні характеристики (проц, оперативна памьять, ссд), гарна збірка та мат.корпусу
  Недоліки:
  відсутній на тачпаді numpad, слабкий аккумулятор, сіра клавіатура на сірому фоні
 • Rabb!t
  • Продавець: Rozetka

  Ноутом доволен. Дизайн современный и при этом машинка довольно таки впечатляет по скоростным показателям. Мне для работы с графическими приложениями хватает.

  Переваги:
  Очень привлекательный внешний вид. Корпус из металла, легкий и мобильный. Качественный экран.
  Недоліки:
  Нету Windows
 • Олена
  • Продавець: Rozetka

  Ноут не вартує даної ціни. В порівнянні з іншим зенбуком даний працює гірше, через шум вентилятора взагалі неможливо сконцентруватись

  Переваги:
  1. Компактний
  2. Швидко працює
  Недоліки:
  1. Букви на клавіатурі майже не видно, сірі на сірому, підсвітка особливо не допомагає
  2. Шумить так, що неможливо працювати
  • Представник бренду

   Добрий день. Рекомендуємо встановити утиліту MyASUS, завантаживши її з Microsoft Store, і вибрати в розділі "Режим вентилятора" тихий режим роботи.

  • Максим Ковальський

   Якщо ви про баг системи. То воно усувається. Ось тут я писав про баг з вентиляторами посиланняНоутбук Asus ZenBook 14 UM433IQ-A5015 (90NB0R89-M00710) Grey , і також як в мене це пройшло. Користуюсь ноутбуком з Вересня. Ніяких нарікань на роботу немає. Мій ноутбук відрізняється хіба меншим об‘ємом ссд. При звичайній роботі за ноутбуком , кулерів не чути взагалі. Зрозуміла річ якщо ви робите щось важке, система охолодження буде працювати потужніше. Як і у всіх інших ноутбуках.

  • Євген

   Це Ryzen )))