Ноутбук Asus VivoBook 14 K413EA-EB554 (90NB0RLF-M08600) Indie Black

2 відгуки

Відгуки покупців про Ноутбук Asus VivoBook 14 K413EA-EB554 (90NB0RLF-M08600) Indie Black 2

• Аліна Гусак

В день придбання одразу поставили ПО. Після запуску комп'ютера, помітили сторонні звуки, схожі на тертя. Для нового комп'ютера це нам здалось дуже дивним. Оскільки забрали з магазину в цей ж день, вирішили звернутись до магазину, щоб повернути товар.
    В сервісному центрі його оглянули і відмовили в поверненні коштів, тому що зі слів менеджера комп'ютери був вже у вживанні - на нижній частині помітили болтік, який знову ж зі слів менеджера потертість. Що????? Відповідно, кошти повернути не можна, складається акт і протягом 5 - 14 днів сервісний центр має зробити експертизу.
    Найгірше враження від продавця складається тому, що коли я купую в Розетці товар, я розраховую, що він новий і коли забираю товар, оглядаю його зовні, перевіряю, що він вмикається, і аж ніяк не оглядаю кожен вінтик, чи роз'єм на наявність дефектів. Звідки на комп'ютері могла з'явитись потертість на гвинтику з 13:35 (час на чекові) до 17:48 (час складання акту). Навіщо мені розбирати новий комп? Мені варто думати, що Розетка продає б/у техніку під виглядом нової?

Я довіряю Розетці. Я хочу купити девайс, налаштувати його та вже працювати наступного дня.. А так чекатиму його від 5 до 14 днів. Я як покупець відчуваю себе зовсім незахищеною. Чекаю, що скаже експертиза. Хочеться вірити, зо Розетка буде на моїй стороні.

Переваги:
    Переваг не встигла відмітити
    Недоліки:
    Неклієнтоорієнтованість РОЗЕТКИ

• Сергій

Враження неоднозначні, попри гарний дизайн і швидкість, достойний звук, є кілька дрібних недоліків.

Переваги:
    Швидкий, гарний звук, як для лептопа
    Недоліки:
    Windows10 не зміг встановити, не бачить диска навіть з драйверами з офіціцного сайту. Linux встановився без проблем.
    Кнопка вимкнення встановлена там , де в інших - backspace
    • Виталий Кияшко

Вкратце. Платформа новая, Microsoft не успели добавить стандартные драйвера для контроллера диска.
      Вот Инструкция как сделать чтобы диск был виден при установке Windows
      посилання