• Маршрутизатор Asus RT-AC59U V2 - зображення 1
 • Маршрутизатор Asus RT-AC59U V2 - зображення 2
Інтерфейси
 • 4 х RJ45 для 10/100/1000/Gigabits BaseT для LAN
  1 х RJ45 для 10/100/1000/Gigabits BaseT для WAN
  1 x USB 2.0
WAN-порт
Швидкість Wi-Fi, Мбіт/с
 • Є в наявності

2 279

Продавець: Rozetka

Опис Маршрутизатор Asus RT-AC59U V2

Висока швидкість передання даних
RT-AC59U V2 — найкращий дводіапазонний маршрутизатор стандарту 802.11ac для домашнього використання. Він забезпечує чудову швидкість передавання даних у бездротовій мережі: до 867 Мбітів/с у діапазоні 5 ГГц і до 600 Мбітів/с у діапазоні 2,4 ГГц (це удвічі вище, ніж звичайні дводіапазонні маршрутизатори).

Інтерфейси під'єднання
RT-AC59U V2 наділений чотирма дротовими мережевими портами стандарту Gigabit Ethernet, до яких можна під'єднати різноманітні пристрої, наприклад: Smart-телевізори, ігрові консолі, ТВ-приставки, медіаплеєри, NAS тощо. Отже, цей маршрутизатор стане центром домашньої цифрової інфраструктури як для бездротового, так і для дротового обладнання.

Оптимізація для онлайн-ігор і HD-трансляцій
Трафік-менеджер ASUS QoS дає змогу встановлювати граничні швидкості передавання даних для дротових і бездротових клієнтських пристроїв, а також розставляти пріоритети використання інтернет-каналу окремими застосунками.

Бездротова мережа Wi-Fi для великого будинку
Здебільшого RT-AC59U V2 забезпечує широке покриття мережі Wi-Fi зі стабільним сигналом у кожному куточку будинку або квартири. Однак на якість покриття впливає безліч чинників, зокрема розташування кімнат, матеріал стін і навіть меблі. Але навіть якщо в бездротовій мережі є «мертві зони» зі слабким, ненадійним або взагалі з браком сигналу, компанія "ASUS" матиме рішення — це технологія AiMesh, яка дає змогу об'єднати кілька маршрутизаторів ASUS у єдину мережу Wi-Fi для всього дому, хай яким великим він буде. Такий апгрейд домашньої бездротової мережі буде ще й вигідним, адже у разі купівлі нового маршрутизатора не доведеться викидати старий — його можна буде, як і раніше, використовувати як додатковий вузол системи AiMesh. В рамках мережі AiMesh користувач отримує централізований контроль над усіма маршрутизаторами й «безшовний» роумінг — перехід від одного вузла до іншого здійснюється автоматично.

 • Для об'єднання маршрутизаторів ASUS у єдину mesh-мережу Wi-Fi досить оновити їхню прошивку.
 • Можна використовувати різні маршрутизатори ASUS (з певного списку моделей).
 • Можна створити мережу Wi-Fi з одним або декількома SSID.
 • Усі функції маршрутизаторів працюють по всій єдиній мережі Wi-Fi.

ASUS Router — центр керування домашньою мережею
За допомогою окремого мобільного застосунка ASUS Router, що має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, можна змінювати параметри маршрутизатора, контролювати мережевий трафік, діагностувати проблеми під'єднання, оновлювати код прошивки. І все це без завантаження комп'ютера.

Широка зона охоплення
Чотири зовнішні антени з високим коефіцієнтом посилення забезпечать стабільний сигнал із широкою зоною охоплення в межах усього дому.

Для великої родини
Засоби батьківського контролю допоможуть обмежити доступ дітей до небажаних вебсайтів. Всі можливості для керування захистом об'єднані в єдиний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, за допомогою якого зручно переглядати та настроювати параметри безпеки всіх пристроїв, що належать певним членам сім'ї.

VPN-сервер
Настроюйте VPN-сервер, щоб переглядати вебсторінки або діставати доступ до даних за допомогою шифрованого з'єднання.

Графічний інтерфейс ASUSWRT
Зручний інтерфейс ASUSWRT полегшує конфігурування маршрутизатора відповідно до потреб користувача. З його допомогою можна швидко настроїти інтернет-з'єднання або переглянути стан локальної мережі.

Характеристики Маршрутизатор Asus RT-AC59U V2

Інтерфейси
 • 4 х RJ45 для 10/100/1000/Gigabits BaseT для LAN
  1 х RJ45 для 10/100/1000/Gigabits BaseT для WAN
  1 x USB 2.0
Призначення роутера
Швидкість LAN портів
WAN-порт
Стандарт зв'язку Wi-Fi
Швидкість Wi-Fi, Мбіт/с
USB-порт
Функції безпеки
 • DMZ-зона
 • Батьківський контроль
 • Гостьовий доступ
 • Захист від DoS-атак
 • Міжмережевий екран SPI
 • Фільтрація MAC-адрес
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 8

 • Денис Годованный
  • Продавець: Rozetka

  Замовив цей роутер, саме V2, тому що він підтримує AiMesh.
  Після отримання товару та оновлення ПО зрозумів, що отримав V1, яка дешевше та не підтримує AiMesh. Дуже розчарований, буду повертати товар - так відверто брехати власному клієнту, це просто треш.

  Недоліки:
  Обман в описі товару
 • Олег Науменко
  • Продавець: Rozetka

  Купив і горя не знаю. покриває 3 - кімн квартиру 80м2, лише в віддаленому кутку сигнал слабий через стіни і відбиття. 2х - частотний. USB працює чудово для сховища даних, не для підключення принтера. Легко додавати гостя до мережі, мобільний застосунок дуже функціональний, через що подекуди не дуже зрозумілий, але це вже, так би мовити, про "роскіш". За 3 місяці не доводилося перезавантажувати чи виключати роутер жодного разу. Температурный режим - в нормі, веб - сервіс для налаштування зрозумілий для трошки освідченої людини.

  Переваги:
  Працює без глюків, швидкість та покриття в нормі
  Недоліки:
  Досить складний і трошки незрозумілий інтерфейс телефонного застосунку для налаштування
 • Марк Лонский
  • Продавець: Rozetka

  Не плохой роутер, меня устраивает
  Правда с подключением возникли трудности, и пришлось провозится

  Переваги:
  Качество материалов, скорость интернета, 4 гигабитных порта
  Недоліки:
  Завышенная цена, и такое себе ПО
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення