Автохімія: що це таке

Автохімія є категорію спеціалізованих хімічних засобів, які призначаються для догляду за зовнішнім і внутрішнім станом транспортного засобу. Відповідальні автомобілісти знають, що використання таких засобів є не примхою, а абсолютною необхідністю. Вони дають можливість утримувати машину в чистоті й ладі, допомагають усувати деякі зовнішні хиби всього за кілька хвилин.

Хімічні засоби для автомобіля та інших транспортних засобів можна умовно розподілити на дві великі категорії: для внутрішнього й зовнішнього застосування. До першої категорії належить автохімія для салону машини, яка дає можливість утримувати внутрішнє оздоблення авто в ідеальному стані. Другий тип підходить для усунення подряпин на кузові, а також для використання з внутрішніми деталями машини.

Сучасні виробники виготовляють продукцію в широкому асортименті. Серед них найбільшою популярністю користуються такі хімічні засоби:

 • Присадки. Такі засоби автохімії призначаються для двигунів бензинового й дизельного типу. Їхнім основним призначенням є зниження рівня тертя в моторі. У такий спосіб постійне використання присадок допомагає збільшити потенційний експлуатаційний термін двигуна. Зниження тертя суттєво підвищує якість його функціонування та покращує зносостійкість.
 • Охолоджувальні рідини для двигуна. Якщо двигун часто страждає від перегріву, можна скористатися охолоджуваними рідинами. Завдяки дії спеціально обраного хімічного складу, мотор не перегрівається до критичної позначки. У такий спосіб вдається збільшити термін його експлуатації.
 • Гальмівні рідини призначаються для збільшення експлуатаційного строку й полегшення роботи гідравлічної системи транспортного засобу. Вони сприяють якіснішому гальмуванню без надмірного навантаження на автомобільні системи.
 • Клеї й герметики — незамінні засоби, які мусять бути в салоні абсолютно кожного автомобіля. Вони підійдуть як для автомийок, так і для приватного використання. За допомогою цієї автохімії можна оперативно усунути пориви шкіряної і тканинної оббивок салону.
 • Оливи, консерванти призначаються для полегшення працездатності більшості автомобільних деталей. Для того, щоб вони прослужили якомога довше, потрібно проводити періодичні змазування спеціальними засобами.
 • Промивання, очисники призначаються для оперативного очищення забруднених запчастин транспортного засобу. Для кожної системи машини призначається індивідуальний тип промивок, що й потрібно враховувати під час вибору.
 • Омивачі скла допомагають оперативно очистити лобове, бокові й заднє скло машини від забруднень. Вони характеризуються щадною, але водночас сильною дією. Досить нанести невелику кількість засобу на скло, протерти ганчіркою — і бруд буде усунено.

Важливо пам'ятати про те, що кожна система автомобіля, мототехніки або садових пристроїв потребує індивідуальних засобів для догляду. Для кожної деталі підбирається індивідуальний хімічний склад, який допомагає виконати поставлене завдання: очищення, змазування або промивання.

Проте, є й додаткові параметри вибору подібних хімічних засобів. Нарівні з універсальною автохімією, яку можна використовувати для транспортних засобів будь-якого виду, наявні цілеспрямованіші варіанти. Зокрема, популярні виробники виготовляють торгові лінійки для техніки і транспорту таких видів:

 1. Відгуки
 2. Авто
 3. Мото
 4. Садова техніка
 5. Судна й моторні човни
 6. Універсальна

Як вибрати автохімію

Вибираючи автохімію, завжди потрібно орієнтуватися на відгуки попередніх покупців. Вони розкажуть про свої враження після використання конкретного засобу. Так можна вирішити, чи варто купувати обраний варіант.

Не меншої уваги заслуговує і виробник такої продукції. Рекомендується звертати увагу на продукцію популярних торгових марок, які заслужили визнання своєї цільової аудиторії. Зокрема, добру репутацію має продукція торгової марки Grass. Вона відрізняється високою якістю і чудовою ефективністю.

Показати ще 60 товарів