Автокилимки: якими вони бувають

Автокилимки – це дуже корисні елементи, які мають бути наявними в абсолютно будь-якому автомобілі. Вони мають як декоративні, так і практичні функції. Насамперед, вони допомагають збирати бруд, який заноситься до салону разом із взуттям. Крім цього, їх можна вважати чудовим доповненням до салону автомобіля.

Вони виготовляються в неймовірно широкому асортименті, серед яких кожен автомобіліст зможе відшукати оптимальний для себе варіант. Для їхнього виробництва використовуються різні матеріали, кожен із яких має свої переваги та експлуатаційні особливості.

Найпоширенішими є гумові автокилимки. Вони оптимально підійдуть до салону практично будь-якого стилю. Поверхня більшості таких елементів є рельєфною: у ній є виступи, рівномірно розподілені по всій площині виробу. Вони допомагають видалити бруд із найбільш важкодоступних місць на взуттєвій підошві. Такі автомобільні килимки виробляються в різних колірних оформленнях, серед яких переважають універсальніші темні кольори.

Менш поширеними вважаються моделі з екошкіри. Вони краще підійдуть до салону автомобіля бізнес-класу. Такий матеріал має дорогий і презентабельний вигляд. Він стане ідеальним доповненням до дорогого шкіряного салону іномарки. Екошкіра характеризується підвищеною стійкістю до всіляких подразників. На відміну від натурального матеріалу, вона не боїться гострих предметів, довго не псується за тривалої та інтенсивної експлуатації. До того ж, такий матеріал характеризується відносною вогнетривкістю: більшість автокиилимків не зіпсувати випадковим падінням недопалка.

За своїм дизайном такі аксесуари можна умовно розподілити на дві великі категорії:

  • Модельні. Вважаються найбільш поширеним і затребуваним типом автокилимків. Вони оптимально підходять для конкретної моделі автомобіля. Їхні розміри оптимально підходять під особливості салону певного транспортного засобу.
  • Універсальні. Така категорія килимків менш поширена. Хоч вони і представлені як моделі, які найкраще підходять для салону будь-якої машини, стовідсоткового потрапляння за розмірами навряд чи можна досягти. Універсальні автокилимки привертають увагу покупців своєю невисокою вартістю.

Як вибрати автокилимки

Основним критерієм вибору автомобільного килимка є його розмір. Цей елемент має ідеально підходити під особливості салону вашого транспортного засобу. Перш ніж купувати такий елемент, варто провести відповідні розрахунки і визначитися з потрібними розмірними характеристиками. Оптимальним варіантом є вибір продукту, розробленого під модель вашого автомобіля.

Важливо зуміти вибрати правильний матеріал, з якого виготовлений килимок для машини. Для цього варто вивчити представлений асортимент і визначитися з перевагами й вадами кожного варіанта. Крім цього, варто прийняти рішення щодо кольору автокилимка. Він має ідеально гармоніювати із салоном автомобіля. Можна вибрати виріб у тон або просто в кольорі, що пасує до вашої машини.

Щоб прийняти рішення щодо конкретної моделі, потрібно прочитати відгуки попередніх покупців. Вони розкажуть про індивідуальні особливості обраного вами варіанту. Так можна дізнатися, як довго зможе прослужити обраний автокилимок і чи добре він підходить у салон певного автомобіля. Така інформація розміщується на сайті інтернет-магазину або на всіляких форумах автолюбителів.

Показати ще 60 товарів