Якщо трохи доповнити незабутніх класиків, то сьогодні автомобіль — не розкіш, а засіб пересування й зайвий ступінь свободи. Наявність автомобіля може розв’язати питання браку часу, дасть змогу не залежати від муніципального транспорту а, часом, машина може замінити офіс. Питання зі зв'язком розв’язується за допомогою ґаджетів, а розв’язати питання конфіденційності може допомогти спеціалізований сейф у машину.

Як вибрати автомобільний сейф

Якщо є потреба перевозити важливі документи, цінні папери, дорогі ювелірні предмети або гроші — вбудований сейф із кодовим замком забезпечить збереження. Для багатьох автомобільний сейф — це непіднімний суцільнометалевий ящик, який установлюється під задніми кріслами в авто. Таке розташування не привертає зайвої уваги й не заважає пасажирам. Однак тут можна простежити тенденцію до зниження ваги та зменшення розмірів. Сучасні сейфи компактні, але без утрати характеристик старших і великовагових попередників.  

Тим, хто вже точно вирішив купити автомобільний сейф, інтернет-магазин ROZETKA пропонує вибір моделей у широкому діапазоні габаритів. До комплекту до кожного автомобільного сейфа входять набори спеціальних кріплень. У каталозі представлені варіанти від відомих виробників. Тут можна знайти міні-сейфи для грошей або для документів, а також габаритніші моделі, пристосовані для рушниці.

Виробники під час розроблення моделей автосейфів практично не враховують геометрії певних марок машин. Лише зрідка беруться до уваги розміри простору під сидінням. Тому немає сенсу шукати спеціальний сейф під певну марку машини, універсальний аналог цілком упорається з завданням збереження матеріальних цінностей.

 Забезпечити надійність автосейфа не складно, якщо дотримуватися низки правил під час вибору:

  • потрібно точно визначитися з тим, що буде зберігатися в сейфі;
  • віддати перевагу найвідповіднішому типу замка — механічний, електронний, кодовий;
  • точно визначити габарити посадкового місця;
  • підібрати оптимальний спосіб кріплення.

Де краще розмістити автомобільний сейф

Автомобільний сейф можна встановити не тільки під сидінням. Їх поміщають у будь-якому зручному для автовласника місці:

  • У підлокітник — ця локація тільки для мініатюрних моделей, призначених для зберігання грошей або цінних ювелірних предметів. Попри компактність, це надійні моделі, які можуть обладнуватися сигналізацією й кодовим замком із можливістю зміни коду. Для цього потрібно під’єднати сейф до електросистеми машини.
  • Виробники пропонують сейфи круглої форми, які ідеально поміщаються в запасне колесо. Запаски встановлюються в багажнику в спеціальній ніші, накриваються фабричними килимками, що маскує місце розташування схованки.
  • У бардачку — у такому місці встановлюються портативні сейфи Parkmaster, які можна знайти в каталозі інтернет-магазину ROZETKA. Вони надійні, ідеальні для зберігання цінних предметів

Вандалізм може бути спровокований видимістю, тому краще, щоб сейф був максимально замаскований.

Як встановити автосейф у машині

Що ж до способів кріплення, то цьому питанню варто присвятити час. Найнадійніший спосіб — зварювання. По периметру сейф приварюється до стінки або до підлоги. Такий метод прийнятніший для вантажних машин, наприклад, для газелі. Однак у такій монолітності є свої вади:

  • під час продажу машини від'єднати сейф буде проблематично;
  • якщо місце кріплення було спочатку вибрано невдало, користуватися пристроєм буде незручно.

Сейф у легкову машину краще кріпити болтами. У всіх моделей, які є в каталозі інтернет-магазину ROZETKA, є бік із готовими для кріплень отворами. Для більшої впевненості та надійності можна свердлити додаткові отвори, щоб закріпити сейф на двох площинах.