Важливо розуміти, що вантажні покришки виконують захисну функцію для будь-якого транспортного засобу. Досвідчені автолюби зазначають, що ця деталь настільки ж важлива, як двигун. Вони здатні забезпечити комфортне перебування на дорогах. Правильно підібрані, вони гарантують безпеку й позитивно впливають на технічні характеристики. Як стає зрозуміло, їх можна підбирати самостійно й періодично міняти. Причім таке рокірування важливе для оновлень гальмівних якостей, зчеплення й керованості загалом.

Загальні характеристики вантажних шин

Саме вантажні шини допомагають під час важких погодних умов. Це девайс, що забезпечує максимально плавний рух під час катаклізмів, чим суттєво відрізняється від легкової машини. Позитивною стороною виявляється те, що вантажна гума гарантує економну витрату палива під час пересування. У кожного різновиду є свої особливості. Вони обладнані різними елементами:

  • Із шипами. Використовуються під час поганих погодних умов, з урахуванням великого вантажу на машину.
  • Без шипів. Не для проблемної дороги. Важливо розуміти, що призначені вони здебільшого для літнього періоду.
  • Під шип. Пристрої з можливістю варіативного встановлення залізних допоміжних деталей.

Питання вибору продукції

Купити вантажні шини не так просто, як здається. Щоб не помилитися, треба виміряти всі параметри автомобіля. Це модель, технічні сторони, належність до певного різновиду. Гума для вантажних автомобілів має бути максимально якісною. Від цього залежить правильність виконуваного функціоналу, подальша безпека на дорозі під час водіння та інше. Проводиться поділ на кілька типів, але всім їм характерне використання камерної гуми високої якості. Діляться вони за типом складання покришки й безпосередньо камери, наповнюваної повітрям.

  • Пневматичні.
  • Камерні.
  • Безкамерні.

Останній тип вважається досягненням у сучасному виробництві вантажних шин. Це покришка, що є одночасно й повітряною камерою. У такий спосіб, спрощується процес циркуляції повітря по конструкції, залучаючи водночас менше одиниць. Розподіл відбувається на рівні вибору гуми. Вона буває радіальна та діагональна. Різноманітність характеристик складається також з огляду на профіль вантажного транспорту. Виділяють низькопрофільні, наднизькопрофільні та широкопрофільні моделі. Низька висота підсилює стійкість девайса під час активного функціонування.

Особливості комплектуючих продукту

Порушуючи тему компонентів і складників агрегату, варто згадати про протектор вантажних шин. Це захисний елемент для внутрішньої частини пристрою. Досвідчені користувачі зазначають, що елемент підійде для правильності встановлення і компонування девайса. Спрямований малюнок протектора свідчить про напрямок, у якому варто закручувати компонент. Тут варто робити все чітко за інструкцією або з допомогою майстра-професіонала. Малюнки тут також можуть бути різні, тому варто перевіряти кожну дію за інструкцією.

Важливою деталлю є брекер шини, що розміщений недалеко від протектора й охоплює собою навіть каркас. Матеріал виготовлення — гума. Як і будь-який інший матеріал, вона має властивість псуватися, поготів, у разі постійного контакту з нерівностями. Фахівці радять звернути увагу на термін експлуатації продукту: після двох серйозних пошкоджень і ремонтів треба відмовитися від користування ним. Це має стати сигналом для термінової заміни девайса на новий.

Вантажні шини

Виберіть параметри вашого автомобіля

Обрано 4000 товарів

Показати ще 60 товарів