Легкові автомобілі неабияк відрізняються від вантажних, й одним із головних аспектів є шини. Варто зазначити відмінності у використанні, і різний функціонал. Якщо вантажні моделі за замовчуванням розраховані на велике навантаження й нерівності доріг, то з легковими все не так. Вони призначені для щоденного пересування територією міста або між містами. Функція перевезення чого-небудь стає надійнішою та результативнішою з правильно підібраними комплектуючими.

Загальна характеристика легкових шин

Саме легкові шини є важливим елементом будь-якого автомобіля. Це запорука успішного пересування місцевістю та за її межами. Треба розуміти, що задоволення цього аспекту слугуватиме чудовим внеском у майбутнє для подальшої безпеки. Є безліч видів виробів цього плану, тому вибір перед користувачем стоїть великий. Не до всіх моделей машин підходять будь-які, і навіть універсальні, деталі. Перш ніж купити легкові шини, треба розглянути авто у всіх аспектах, аж до технічних характеристик.

Досвідчені споживачі міряють параметри різних деталей для максимально щільної посадки елемента. Є варіант віддати перевагу спеціалізованій моделі, яка розроблена під певний тип машини індивідуально. Різновидам пристрою притаманно багато специфік:

  • Шосейна. Для твердої дороги. Не призначена для використання у зимовий час на льоду, адже не має додаткових кріплень.
  • Міська. Для експлуатації в межах міста. Пристосована до можливих невеликих нерівностей.
  • Універсальна. Має властивість пристосовуватися до різних умов. Може мати безліч позитивних характеристик.

Особливості призначення продукції

Використовується пристрій найбільш активно для міської місцевості, але є окремі варіанти для бруду або для ґрунтових доріг. У такому разі застосовується спеціалізована гума з особливим покриттям. Це може бути шиповане обрамлення або опуклості по всій поверхні. Різницю між різновидами також помічено в призначенні. Це можуть бути покришки на кросовер або на мікроавтобус. Однакові деталі не підійдуть, адже в кожної самостійної одиниці є свій індекс навантаження й допустимої швидкості.

Поділ на типи відбувається також через різницю їхнього використання у різні пори року. Отже, виділяють три основні спрямованості:

  • Літні.
  • Зимові.
  • Всесезонні.

У літньому підвиді є своя специфіка — це найлегші та найгладші на поверхні легкові шини. Вони не пристосовані до негоди, а на холоді можуть у найневідповідніший момент потріскатися і призвести до нещасних наслідків. Зимові часто обладнані шипами й можуть впоратися з ожеледицею та снігом. За вагою вони більші та щільніші, через що стійкі проти морозів. Всесезонні мають корисні особливості, їхня специфіка підвищеної щільності з посиленою боковиною сприяє збільшенню безпеки в дорозі за будь-яких умов.

Комплектуючі девайсів

Важливим елементом є протектор шин легкового автомобіля, що розміщений у зоні своєрідної підкладки для забезпечення надійності під час циркуляції повітря впродовж руху. З цього елемента обчислюють показник зношення продукції. Зважаючи на нього, є ймовірність розрахувати час для періодичного огляду елемента. Легкова гума, як і будь-який інший матеріал, схильна до пошкоджень, тому потребує консультацій. Фахівці радять міняти девайс після другого ламання для безпеки себе й усіх навколо. Ціни на легкові автошини варіюються у великих межах, що дасть можливість кожному споживачеві вибрати собі продукцію.

Легкові шини

Виберіть параметри вашого автомобіля

Обрано 4000 товарів

Показати ще 60 товарів