Для будь-якої матусі велику роль відіграє одяг для малюка, адже це важлива та невід'ємна частина. Існують речі для новонароджених — з народження до 36 місяців, дошкільнят — до 7 років, дітей — від 7 до 12 років і підлітків — від 12 до 16 років.

Поради щодо вибору одягу для малюків

Як правильно вибрати одяг для малюка — непросте завдання. Важливо вибирати безпечні, комфортні та якісні товари.

Як відомо, у дітей підвищена вразливість. Необхідно купувати вироби в рекомендованих магазинах і від відомих виробників — застосовують спеціальні та екологічно чисті барвники, які не приносять шкоди, не викликають подразнень і алергічні реакції на шкірі.  Видавання продавцем чека з гарантією — хороший знак якості. Це означає, що виріб відповідає необхідним вимогам, підтверджує якість.  

В одязі дитина має почуватися максимальний затишно. Існують спеціальні прокладки, сіточки та інше, що додають зручності. Водночас шкіра дихає, створюється оптимальний мікроклімат. Важливий вибір залежно від погоди, щоб дитина відчувала комфорт.

Вибираючи, що одягти, дорослі, спочатку, дивляться на колір, фасон виробу, але не надають важливого значення, з якого матеріалу він виготовлений. Вибираючи вбрання дитині, найважливіше — це матеріал. У малюків чутлива шкіра, схильна до подразнення, алергії, тому використовується м'якший і зручніший матеріал, ніж для дорослих. Найчастіше перевагу віддають трикотажу, а не синтетиці.

Потрібно враховувати, що є безліч універсальних речей. Светри, верхній одяг, штани на гумках підійдуть і хлопчикам, і дівчаткам. Також різноманітні кольори та принти можуть припасти до душі будь-кому. Варто заглядати у відділи, незалежно від статі чада. 

Різновиди одягу для малюків

Немовлят до року одягають краще, ніж дітей старшого віку. Передусім це пов'язано з тим, що діти реагують на зміни температури, залежать від матері. Існує безліч одягу для малюків виключно до року — комбінезони, сорочечки, боді. Маленьким необхідні якісні речі, щоб уникнути алергії, інших неприємностей.

Верхній одяг має відповідати низці вимог. По-перше, необхідно щоб він був зручний і теплий, тому що дітки в такому віці малорухливі та потрібно зберігати тепло. По-друге, такі вироби не мають сковувати рухів, адже важливо, щоб дитина швидше почала робити перші кроки, навчилася бігати та могла без перешкод продовжувати розвиток.  Існує багато різних вуличних костюмів, перших зимових і осінніх курточок та іншого для маленьких.

Необхідний ретельніший догляд за дитячими речами, ніж за речами дорослого. Дотримуючись певних правил прання, як-от обмеження використання небезпечних хімічних засобів, які викликають сильне роздратування або алергію на шкірі. У зв'язку з цим застосовують так звані «м'які порошки», які можна знайти в будь-якому магазині поруч з іншими шкідливими засобами для прання. Важливо, щоб одяг дитини прали не разом з іншими речами, що може порушити норми гігієни.

Зимовий одяг для найменших має не сковувати рухи, бути затишним і теплим. Під час вибору необхідно варто враховувати особливості одягу та вік малюка. Особливо потрібно враховувати, що комбінезон для дитини до року має легко як вдягатися, так і зніматися. Купівля зимової куртки викликає безліч переживань, адже це дорога покупка не на один рік.

Важливо вибирати безшумну модель, що б під час ходьби не було шурхоту або інших настирливих звуків. Рівна спинка — найважливіша з характеристик. Якщо ніжки закінчуються манжетою на гумці, це дасть змогу захистити чадо від різких змін клімату. Занадто надуті й об'ємні штани на комбінезоні сковують рухи, особливо для дитини, яка робить перші кроки. Для дітей, які ще не ходять, буде зручний комбінезон-трансформер. Якщо перестібнути блискавку та кнопки між ногами, він стає як спальний мішок. Зручна у використанні для автокрісла, коляски.

Також під час вибору одягу для малюка варто враховувати відгуки від покупців, які можуть дати пораду, оскільки вже перевірили цей товар.

Показати ще