Відгуки покупців про Осушник повітря Ballu BDV-12L 64

• Осушник повітря Ballu BDV-12L фото від покупців 6
  • Осушник повітря Ballu BDV-12L фото від покупців 7
  • Осушник повітря Ballu BDV-12L фото від покупців 8

• Олексій

Пройшов місяць з моменту придбання. Тепер можу писати відгук. Річ чудова. до цього користувались хімічними осушувачами. нема з чим зрівнювати.за 2 неділі висушив хату на 120 квадратів. не виключаючись. напишу окремо. бува починає замерзати радіатор. значить температура в кімнаті занизька. при температурі 18 градусів все працює ідеально. шумний, спати при ньому некомфортно. особливо відмічу режим сушки після прання. за 4 години 8 кг білизни висушує. відразу прасуй і все.

Переваги:
    Все вище наведене
    Недоліки:
    шумний. вентилятор почав тарабанити майже одразу. але на роботу ніяк не впливає
    • Осушник повітря Ballu BDV-12L фото від покупців 7
    • Осушник повітря Ballu BDV-12L фото від покупців 8
  • Антон

Попался брак, постоянно мигающая лампочка заполенности бака, когда всё-же удавалось включить - то секунд через 20 зависал и продолжала мигать лампочка заполненности бака. Проверяйте внимательно перед покупкой, осушитель должен сразу включаться, я проверил недостаточно внимательно. Спасибо сотрудникам магазина, на следующий оформили возврат.

• Михайло

Тихо працює, вночі на кухні, вдень в кімнаті)
    Але от датчик рівня вологи відображає не коректоно, у мене є два різні датчити там різниця +-5 між ними але обидва відображають 65-75%, а тут показано що рівень вологи 38-42, ну це явно не вірно тому що на кухні постійно були запотівші вікна зарза вже краще

Переваги:
    Тихай, та компактний
    Недоліки:
    На датчику відображаеться не вірний рівень вологи
  • Віталій Блажівський

За перший тиждень пламався, завжди вологість 90 % і не відкачує воду працює в холосту, на всіх режимах.

• Дмитрий Дмитренко

Я пару недель купил этот осушитель, и мне кажется, что он в начале работал практически идеально, (расхотели стёкла на кухне, и т.д.) но сейчас кажется что он стал работать как то не правильно. Очень странно, что показатель влажности, практически редко когда опускается ниже 59%, хотя я выставляю на 45 (он стоит на кухне, площадь 6 кВ. )

Переваги:
    Мало места занимает
    Недоліки:
    Неудобно перегостить, нет ручки, и шумноват, спать с ним не удобно
  • ВАСИЛЬ СИРОТЮК

відповідає заявленим характеристикам .після трьох днів роботи куток з пліснявою висох. після обробки антисептиком цвілі не залишилося .покупкою задоволені.витрати електроктренергії 40-50 кВт.покупкю задоволені.

Недоліки:
    недоліків немає
  • Анна Тищенко

Не могу описать словами как я довольна его работой. Живём на первом этаже, постоянно в квартире чувство сырости и текут окна, после ночи неприрывной работы окна сухие, а в квартире комфортнее и теплее.

Переваги:
    Тихо работает, большой резервуар для воды
    Недоліки:
    Не обнаружила
  • Анна Трегубенко

Очень хороший осушитель.
    Справляется с задачей на 100%.

• Яна

Отличный осушитель. Заселились в новострой после ремонта, дом ещё сырой, жильцов мало. Спустя месяц обнаружили плесень..... КАРАУЛ!!!! Смаленьким ребёнком не допустимо. Сразу купили этот осушитель. Справляется со своей задачей на отлично!!! У нас студия около 40м2. Работает тихо. Покупкой довольны! Рекоменндую

Переваги:
    Эффективный. Тихий.
  • Илья Федорович

Работает стабильно, свои задачи выполняет.

Переваги:
    Влаги стало намного меньше