Опис Акустична система Bang & Olufsen Beosound Stage Silver/Black (2004-63)

Представляємо нашу першу звукову панель
Потужна звукова панель, яка забезпечує будь-якому телевізору звук Bang&Olufsen.

Потужний об'ємний звук
Насолоджуйтеся телевізійними враженнями по-новому завдяки Beosound Stage, прекрасно виготовленій звуковій панелі, яка звучить так само добре, як і має вигляд. Beosound Stage підвищує задоволення від перегляду завдяки поєднанню новітніх аудіотехнологій і бездоганного дизайну — крім того, вона досить потужна, щоб уникнути необхідності в окремому сабвуфері.

Ідеальний звук. Бездоганна форма.
Наша перша звукова панель забезпечує всім можливість насолоджуватися звуком Bang&Olufsen у вітальні, оскільки Beosound Stage працює з будь-яким телевізором, що підтримує HDMI ARC. Завдяки чотирьом динамікам низьких частот у системі з одинадцяти динаміків додатковий сабвуфер не знадобиться.

Дизайн
Ексклюзивні та функціональні матеріали поєднують скандинавську простоту із сучасними аудіотехнологіями. Безперервна рамка з тонкої лінії алюмінію або паленого дуба оточує тканинну передню панель колонки.

Звук Dolby Atmos
Beosound Stage забезпечує 3-канальну акустичну систему з чудовим центральним каналом для оптимізованого відтворення мовлення. Враження від перегляду стають ще досконалішими завдяки функції Dolby Atmos, за якої звук рухається навколо слухача в тривимірному просторі. Beosound Stage містить одинадцять динаміків, кожен із яких керується власним підсилювачем, і в результаті виходить триканальне, повністю активне звукове рішення на основі цифрового оброблення сигналу, що забезпечує неймовірно глибоке та насичене відтворення.

Легко налаштувати
Для основного настроювання відтворення телевізійного звуку через Beosound Stage потрібно тільки приєднати доданий HDMI-кабель до Beosound Stage і роз'єму HDMI ARC на телевізорі. Потім необхідно вибрати в меню телевізора відповідну колонку/вихід звуку.

Знайдіть свій власний настрій
Після реєстрації продукту Ви можете вибирати різні «режими прослуховування» в застосунку Bang&Olufsen App залежно від того, що Ви слухаєте або дивитеся через телевізор. Насолоджуйтеся чітким відтворенням діалогів, подій і музики.

Скандинавська простота
Гармонійно інтегровані кнопки керування візуально зливаються з безперервною рамкою. Навмисний зазор між рамкою і тканинною панеллю підкреслює контраст алюмінію з теплою тканиною. Beosound Stage привносить виразний мінімалізм у будь-який інтер'єр, максимально покращуючи телевізійні враження.

Характеристики Акустична система Bang & Olufsen Beosound Stage Silver/Black (2004-63)

Сумісність
Підключення
Живлення
Входи
Інтерфейси
Бездротові можливості
Потужність, Вт
Кількість акустичних каналів
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

Відео з Акустична система Bang & Olufsen Beosound Stage Silver/Black (2004-63)