• Аудіоінтерфейс Behringer U-Phono UFO202 - зображення 1
 • Аудіоінтерфейс Behringer U-Phono UFO202 - зображення 2
 • Аудіоінтерфейс Behringer U-Phono UFO202 - зображення 3
Аудіоінтерфейс Behringer U-Phono UFO202 - зображення 1

Опис Аудіоінтерфейс Behringer U-Phono UFO202

Німецька компанія Behringer є світовим лідером у розробленні, виробництві та дистрибуції професійного звукового обладнання, музичних інструментів і пов'язаної з ними продукції. Компанія представляє великий асортимент музичного обладнання, включно з різними категоріями для широкого кола кінцевих користувачів: професіоналів, корпорацій і аматорів.

Представлений тут аудіоінтерфейс U-Phono UFO202 знадобиться звукооператорам, які працюють над оцифруванням записів на вінілових платівках і касетах. Крім цього, пристрій може використовуватися як міні-маршрутизатор і конвертер сигналу в складі домашніх, студійних і концертних аудіосистем: комплектація роз'ємами дає змогу зі зручністю організувати одночасну трансляцію сигналу через динаміки та навушники паралельно з його комп'ютерною обробкою. Висока якість вбудованого аналогово-цифрового перетворювача забезпечує студійний рівень звучання вихідного аудіо, тож аудіоінтерфейс без проблем може використовуватися для створення професійних музичних треків.

Функції
U-Phono UFO202 забезпечує під'єднання аналогових пристроїв до комп'ютера за допомогою стандартних інтерфейсів, що трапляються практично в кожному аудіопристрої. Вхідними роз'ємами слугує стереофонічна пара RCA-гнізд, доповнена окремим входом для Ground-кабелю, який вимагають для перезапису деякі програвачі. Ці входи обладнані перемикачем Line/Phono, що визначає режим роботи інтерфейсу. Аналогові вихідні роз'єми — також стереофонічні RCA — використовуються для під'єднання динаміків або мікшера. Крім динаміків, модель підтримує під'єднання моніторних навушників — для цього на корпусі є 1/8" стереофонічний TRS-вихід. За ним закріплений власний поворотний контролер гучності, що забезпечує комфортне прослуховування запису. Для під'єднання комп'ютера використовується кабель зі стандартним USB-штекером. Пристрій сумісний із будь-якими ПК з сучасними операційними системами Windows і Mac OS; у разі під'єднання до комп'ютера на корпусі U-Phono UFO202 горить сигнальний індикатор. Джерелом живлення U-PHONO UFO202 слугує також USB-порт.

Технічні специфікації
В аудіоінтерфейсі інтегрований аналого-цифровий перетворювач, який працює зі звуком у 16-бітній якості та з частотою семплування, яка становить 32, 44.1 або 48 кГц. Робочий частотний діапазон пристрою становить від 10 до 20 000 Гц за частоти семплування 44.1 кГц і від 10 до 22 000 Гц — за 48 кГц. Коефіцієнт нелінійних спотворень під час конвертації не перевищує 0.05%, завдяки чому вихідний сигнал на слух практично не відрізняється від початкового. Співвідношення сигнал/шум під час аналого-цифрового перетворення становить приблизно 89 дБ, під час цифро-аналогового — приблизно 96 дБ.

Всі RCA роз'єми в U-Phono UFO202 — небалансні. Вихідний опір роз'єму для навушників становить приблизно 50 Омів. Важить пристрій приблизно 0.1 кг; габарити також вирізняються скромністю — лінійні розміри моделі становлять лише 22 х 60 х 88 мм

Характеристики Аудіоінтерфейс Behringer U-Phono UFO202

Інтерфейс під'єднання
Розрядність
Частота дискретизації
Входи та виходи
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Гарантія
 • 12 місяців
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 13

 • Сергей
  • Продавець: Rozetka

  Здравствуйте! В инструкции указано, что данный товар предоставляется с бесплатными версиями программ для преобразования и обработки звукового потока.В комплекте диск не обнаружен! С чем это связано?

  • Аудіоінтерфейс Behringer U-Phono UFO202 фото від покупців 1
 • RAPTOR
  • Продавець: Rozetka

  Подойдёт ли для гарнитур по типу CORSAIR HS50 PRO / HYPERX CLOUD ALPHA и тп?

 • Slava Shnaidruk
  • Продавець: Rozetka

  Можно ли подключать динамический микрофон?

Дивитися всі відгуки →