Відгуки покупців про Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) 20

• Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 2
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 3
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 4
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 5
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 6
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 7
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 8
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 9
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 10
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 11
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 12
  • Нефритовий масажер BioAqua шкребок для обличчя Гуаша (2000000221847) фото від покупців 13

• Ирина

Заказала второй раз. Пришел бракованный, со сколами. пришлось отказаться.Первый был нормальный. В эксплуатации очень хорошая вещь. Очень жаль , что Продавец не проверяет товар и портит себе репутацию , а Покупателям настроение.

Недоліки:
    бракованный, со сколами.
  • Виктория Тулунжи

От изделия отказалась, сделала новый заказ, надеюсь что дождусь качественную вещь.

Переваги:
    Натуральный камень, быстрая доставка.
    Недоліки:
    Сколы
  • Наталия Полещук

Мне ответили на отзыв! - Напишіть нам в Інстаграм, і ми вирішимо цю ситуацію!) Спросила адрес аккаунта, тишина. Заказала такой же товар на известном сайте косметики, забрала без изъянов!!!! Розетку рекомендую, данный товар и его продукцию- нет!!!!

• Сидоренко Марина

Пришел разбитый , а я не проверила при получении. Плохо уракован просто в пупырку, без коробки, вот и результат...

Недоліки:
    Разбитый скребок

• Наталья Мельникова

Класна штука, реально працює при регулярному застосуванні.

Переваги:
    Ефективний
    Недоліки:
    Не виявила

Дякуємо за Ваш відгук! Бажаємо Вам найніжнішого користування!))

• Наталия Полещук

Заказывала 4 раза данный товар, 4 раза был брак, сколы на камне!

Переваги:
    Недоліки:
    Сколы

Добрий день! Дякуємо, що повідомили нас! Напишіть нам в Інстаграм, і ми вирішимо цю ситуацію!)

• Тамара

Від товару ж відмовились?

Какой адрес аккаунта?

• Анна Вовк

Купила скребок с доставкой в почтомат. Он оказался со сколами - пользоваться не возможно так как может повредить кожу. поверхность скребка в мелких царапинах как буд-то им пользовались, оформляю возврат, придется везти в пункт выдачи((( а можно его вернуть тоже через почтомат?

Переваги:
    Недоліки:
    сколы, в целом состояние б/у
  • Екатерина Гречаная

Пришёл со сколами, упакован хорошо. Со сколами отправили со склада

• Ліна

Купити то я купила. І цей шкребок і ролер. Користуюсь. Але, якщо чесно, ніякого єфекту взагалі немає. Просто приємно холодним камінцем поводити по шкірі зранку. Але може це я так думаю, а там є якийсь ефект.
    Я забирала в магазині. Наче все ок. Рівний, без сколів.

Переваги:
    Натуральний камінь
    Недоліки:
    Поки що немає

Дякуємо, що поділилися з нами своїми враженнями! Завдяки щоденному масажу збільшується пружність шкіри, зникає набряклість. Вправи з таким роллером покращують лімфовідтікання і розслаблюють м'язові спазми, тим самим забираючи зморшки️
      В цій справі головне - регулярність! Результат Ви зможете побачити вже через пару тижнів)
      Бажаємо Вам найніжнішого користування!

• Мария Сергеева

Заказала товар,при осмотре он оказался с сколом!!Ок,забрали.На след.день перезаказала,и снова тоже самое,мало того,скребок тот же!!Считаю это не нормальным,подумали,мол,а если прокатит,нет,не прокатит,следите за сервисом и товаром который продаете!!!

Недоліки:
    Товар плохо упакован,приехал с дефектом,после второго заказала прислали тот же с дефектом.

Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.