Дитяча психологія і правильне виховання

Найбільше бажання всіх батьків - грамотно виховати свою дитину. Виростити з неї самостійну щасливу особистість, водночас, залишаючись для своєї дитини найкращим другом і авторитетом.

Виховання - засвоєння хороших звичок

Процес виховання - це дуже складна наука. І як будь-яка діяльність, у якій людина хоче досягти успіху, вона вимагає наявності великих знань і досвіду. Життєвий досвід прийде згодом, а необхідні знання можна отримати вже сьогодні. Найкращим джерелом знань і незмінним помічником для молодих татусів і мам стане, звичайно ж, спеціалізована література, написана досвідченими психологами та педагогами.

Напевно, всім батькам траплялись ситуації, коли натикаєшся на нерозуміння, відчуваєш, що розмовляєш зі своїм чадом на різних мовах. Іноді створюється враження, що Ви й діти - істоти з різних планет. У таких ситуаціях необхідно звернутися до джерела всіх знань і найкращого порадника - книги. Книги з виховання пояснять все про дитячий світ і дадуть уявлення про всі переживання і тривоги дитини, а також на прикладах розкриють правильні виходи зі сформованих ситуацій.

Чому ж можуть навчити книги з дитячої психології?

1. Розуміти дитину, його почуття й емоції.

2. Розуміти її внутрішній світ.

3. Приймати своїх дітей такими, якими вони є.

4. Як правильно вирішувати конфліктні ситуації.

5. Як стати другом для дитини.

6. Як грамотно й ефективно привчати дітей до самостійності.

Як навчитися краще розуміти своїх дітей?

Свідомим батькам, які прагнуть виростити гідних людей, на допомогу прийдуть книги про виховання, про те, як правильно вибудовувати стосунки зі своїм чадом та ін. На ROZETKAcom.ua ми пропонуємо літературу:

• про виховання й розвиток дітей від народження до трьох років;

• про інтенсивне виховання дітей віком від трьох років;

• про тактику правильного спілкування з дітьми;

• про відповідальність і правильні рішення та ін.

Всі книги в розділі написані найвідомішими психологами та педагогами практиками.

Наш інтернет-магазин пропонує спеціалізовану літературу, що сприяє Вашому розвитку як батька й поліпшенню стосунків у сім'ї. Прислухаючись до порад педагогів і психологів практиків, Ви зможете спростити й полегшити процес виховання.

Книги з дитячої психології

Обрано 601 товар

Показати ще