Відгуки покупців про Епілятор BRAUN Silk epil 7 SES 7/700 SensoSmart 41

• Галина Лук'янюк

Замовила собі і не пошкудувала! Епілятор дуже класний, видаляє навіть найменші волоски, гладенькі ніжки тримаються довго. Використання в воді дуже порадувало, вода дуже добре знімає всі неприємні відчуття. Епілятор має 2 режими швидкості, комфортний у руці, стильно виглядає. Надовго вистачає заряду, швидко заряжається, якісний і доступний по ціні. Всім раджу, сподобався епілятор!

Переваги:
    Можна використовувати в воді, надовго вистачає заряду, видаляє найменші волоски, 2 режими швидкості, комфортний у руці, стильно виглядає, якісний і доступний по ціні.
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Саша Гермашевский

Все понравилось жена очень довольна

Переваги:
    Тихий удобный и главное в акции
    Недоліки:
    Не нашёл
  • София Менчий
  • Лариса Себ

Замовила для себе цей епілятор, задоволена ним дуже! Добре видаляє волоски з коренем, зручно лежить у руці, має стильний вигляд. Якісний і довговічний, по ціні доступний, простий і комфортний у використанні. Після процедури епіляції немає подразнення, заряд тримає довго - вистачає на пару процедур. Епілятор легко чиститься під водою, його також можна використовувати у ванній або душі. Мені сподобався, рекомендую!

Переваги:
    Добре видаляє волоски з коренем, зручно лежить у руці, має стильний вигляд, якісний і довговічний, по ціні доступний, простий і комфортний у використанні, немає подразнення, заряд тримає довго, легко чиститься під водою, можна використовувати у ванній або душі.
  • Елена М.

Решила порадовать себя и купить себе такой эпилятор. Я покупала на розетке когда была акция на него и очень довольна. Он так хорошо удаляет волосы. У меня от природы черные волосы, поэтому оно очень хорошо поддается эпиляции. Эпилятор повторяет контуры тела и очень эффективно удаляет волоски даже самые маленькие. Также он имеет интеллектуальный датчик который светится красным если давить слишком сильно. Сам процесс эпиляции очень быстрый. Также есть две насадки для лица и для тела это очень удобно есть два режима для более мягкой и для мощной эпиляции. Беспроводной поэтому можно им пользоваться везде. Сами плюсы. Кто еще сомневается, Не сомневайтесь, приобретите.

• Аля

Браун это качество, так же и этот эпилятор. Хороший пластик. Красивый дизайн. Как и всех стандарт 2 скорости. За счет массажной насадки не так больно. Можно в душе использовать, но удобнее по сухому. Фонарик не даёт пропускать волоски. 40 пинцетов быстрее делают свое дело. От мешочка тоже есть толк,все сложил в него и в шкафчик. В руке лежит удобно. Стоит своих денег, особенно по скидке)

Переваги:
    Качественный. Делает то, чего ждёшь от него
  • Ольга Ко

Мой первый эпилятор, купила перед летом прошлого года.
    Когда выбирала, очень понравился именно этот, красивый дизайн.
    По началу, с непривычки было немного больно делать эпиляцию, особенно в зоне бикини. А спустя пару раз, приспособилась и теперь всё супер.
    Благодаря массажной насадке эпиляция становится совсем безболезненной.
    В комплекте идёт: сумочка в ней удобно всё это хранить, сам эпилятор, зарядное устройство, блок с пинцетами, блок бритвы, щеточка для очистки, и насадки для более близкого контакта с кожей, для чувствительных зон (бикини в т.ч.), для эпиляции лица, насадка с массажем.
    Также есть подсветка, это немаловажно при эпиляции, чтоб было как после салонной процедуры.
    Всего 2 скорости.
    Водонепроницаемый, можно использовать в душе.

• Дроботенко Сергей

Брал на подарок жене, очень понравился, удобный и быстро заряжается

Переваги:
    современный ,удобный ,стильный
    Недоліки:
    слабо берет волоски
  • Марина Марина

Самий товар - норм. Але сервіс обслуговування - жах!
    Коротко: замовляли товар на сторінці сайту з одним комплектуванням, а отримали зовсім з іншим! Провірили на сторінці сайту й дійсно, комплектація виявилася такою, як вже є на даний час! Як таке можливо (маркетологам - великий привіт)? Довго не думаючи, відправили для заміни на інший, такий як потрібно (з відповідною комплектацією), й розраховували на порозуміння "Розетки", а саме на те, що буде можливість доплатити відповідну суму коштів для замовлення вже нового (такого, як треба) товару (епілятора).
    Але аж через 6 діб нам було менеджером відмовлено в даній пропозиції з нашого боку. Мовляв, вихід тільки один - відправка нам знову того ж самого товару + доставка!!! Розуміємо, що даний товар належить до групи тих, які не підлягають поверненню, але він (товар) не був у використання навіть 1 сек. (це ж засіб гігієни) й не розпаковувався пакет з комплектами до нього! Чому не можна його просто замінити на інший, доплативши відповідну суму?..

• Галина Довгань

Епілятор куплю вперше. Боялася, що буде боляче і тільки гроші на вітер. Скажу так, не слухайте тих, хто користується найдешевшими епіляторами. Не те що біль, трохи неприємно спочатку, але завдяки масажеру потім не можеш зупинитися) Рекомендую!