31 відгук

Відгуки покупців про Гель для чищення та дезінфекції унітазів Bref Power 10 в 1 Повний захист 700 мл (9000101311327) 31

• Гель для чищення та дезінфекції унітазів Bref Power 10 в 1 Повний захист 700 мл (9000101311327) фото від покупців 1

• Олена Лукянець

Ставлю такий бал за те, що доставили не той засіб, що замовляла й н можу оцінити його ефективність. Ще й 2 пляжки за умовами магазину... Замовлення завжди оплачую картою при оформленні... Після цієї ситуації бажання оплачувати одразу зникло
    Ще й відповіді від Розетка чекаю третю добу

Переваги:
    Не знаю про переваги, чекаю відповідь від Розетка стосовно заміни чи повернення коштів.

• Мария Агеева

Та же ситуация

• Олена Лукянець

І Вам, скоріш за все, нададуть відповідь:
      -На жаль, фото товару на сайті було вказане некоректне. Найближчим часом фото буде замінено...

Пройшло більше тижня, а фото так і не замінили(((

Виникає питання, як замовляти той товар, на який розраховуєш (згідно опису та фото) і за який оплачуєш кошти?

Буду повертати товар.

• Юлия Махинько

Пользуюсь только этим гелем. Моет отлично. Если пользоваться регулярно, но никаких страшных загрязнений не образуется. Рекомендую. Спасибо Розетке за акции.

Переваги:
    Со своей задачей справляется. Нет резкого запаха.
  • Татьяна Лико

Хорошее чистящее средство, беру постоянно.

Переваги:
    Выполняет свои функции.
    Недоліки:
    Нужно покупать сразу 2 шт .

Татьяна, дякуємо за коментар. Засіб для очищення унітазу Bref Пауер Гель 10 в 1 - це десять переваг в 1 продукті для бездоганної чистоти вашого туалету! За допомогою активної формули засіб очищає унітаз, як під обідком, так і нижче рівня води, видаляє іржу, вапняний наліт, бруд і стійкі плями, забезпечує гігієнічну чистоту, дезінфекцію, свіжість і блиск. А нова формула з індикатором зміни кольору підкаже, коли засіб закінчив очисну дію і може бути змитим.

• Андрей Бабаскин

Прекрасно отмывает все пятна и солевые отложения, имеет довольно приятный запах. Мы давно отдаем предпочтение туалетной химии Bref.

Переваги:
    Недорогой, очень качественный с приятным запахом!
    Недоліки:
    Пока не заметил!

Андрій, дякуємо за коментар. Засіб для очищення унітазу Bref Пауер Гель 10 в 1 - це десять переваг в 1 продукті для бездоганної чистоти вашого туалету! За допомогою активної формули засіб очищає унітаз, як під обідком, так і нижче рівня води, видаляє іржу, вапняний наліт, бруд і стійкі плями, забезпечує гігієнічну чистоту, дезінфекцію, свіжість і блиск. А нова формула з індикатором зміни кольору підкаже, коли засіб закінчив очисну дію і може бути змитим.

• Александр Дорохов

Дали обычный... Не тот что за 49 а тот что за 44....а цену взяли 49...увидел только дома... Заказал одно выдали другое по цене более дорогого... Некрасиво

• Олена Лукянець

Теж доставили не той товар, що замовляла Замовлення завжди оплачую картою при оформленні... Після цієї ситуації бажання оплачувати одразу зникло
      Ще й відповіді від Розетка чекаю третю добу

• Александр Дорохов

і ніякої відповіді - вони ж тільки на компліменти реагують.....

• Надія Пос

Супер сильний засіб насиченого кольору і запаху

Переваги:
    Вбиває всі мікроби, усуває наліт, якісний
    • Представитель поставщика

Надія, дякуємо за Ваш коментар. Засіб для очищення унітазу Bref Пауер Гель 10 в 1 - це десять переваг в 1 продукті для бездоганної чистоти вашого туалету! За допомогою активної формули засіб очищає унітаз як під обідком, так і нижче рівня води, видаляє іржу, вапняний наліт, бруд і стійкі плями, забезпечує гігієнічну чистоту, дезінфекцію, свіжість і блиск. А нова формула з індикатором зміни кольору підкаже, коли засіб закінчив очисну дію і може бути змитим.

• Александр Довгань

Всё в порядке

Переваги:
    Все хорошо
    • Представитель поставщика

Александр, благодарим за Ваш отклик. Пользуйтесь с удовольствием и в дальнейшем!

• Л. Оса.
    • Представитель поставщика

Спасибо за высокую оценку!

• Слободян Руслана

Засіб добрий на жовтизну ржавчину, але камінь не дуже відмиває.

• Оксана

Постараюсь коротко) Заїхала на орендовану квартиру з брудною (ДУЖЕ!!) ванною, нальоту було стільки, що не знати скільки ванна не бачила хімії. Якраз перед тим мама купила вперше цей засіб в супермаркеті і дуже мені хвалила,що виїв всі сліди від ржавої води в туалеті і ванні у нас вдома. Тому що купити до своєї ванни вибір не стояв. Натирала я її три! рази. Залишала на певний час і потім шурувала щіточкою,все як має бути. Ванна голубого кольору доречі. Вичистило все гарно,ванна як нова. Але коли залишала 1 і 2 раз жодних нюансів,втретє походу пішла реакція вже не з нальотом, а з емаллю ванни і вона почала розовіти,тому я порозбавляла водою, залишила втретє вже на хв5-10 і потім натерла ванну молочком ,розовину забрало. Засіб дуже рекомендую,особливо до запущених випадків!!