Не забути важливої інформації допоможе папір для нотаток, який можна кріпити на будь-які поверхні. Давно заведено, що люди залишають один одному послання на маленьких аркушиках. Це зручно для всіх членів родини або працівників. Якщо їх помітимо, не зможемо забути про плани на день або важливі справи. Дехто використовує їх, щоб вивчати іноземну мову, слова пишуть на поверхні, тому вони завжди перед очима. Автоматично людина запам'ятовує іноземні слова, у такий спосіб поповнюючи словниковий запас. Деякі робочі місця в офісі просто кишать стікерами, що позначають особливу забудькуватість колеги.

Оригінальні різновиди паперу для нотаток

Сучасні виробники випускають стікери різних розмірів і форм. Незвичайні дизайнерські ідеї цікавлять покупців, роблять продукцію ще затребуванішою та популярнішою. Які ж бувають аркушики. Перший варіант — папір для нотаток у формі лейкопластиру. Дехто може навіть сплутати його з оригіналом. Зовні папір майже не різниться від пластира, його можна приклеювати до шкіри. Буває не тільки з клейовим краєм, а й повністю липким ззаду. Може стати цікавою нотаткою. Дуже зручно записувати на ньому номери телефонів, номери важливих людей. Важлива інформація завжди буде при собі. Більшість дівчат люблять тварин, цей тип стикерів створено спеціально для них. Фігурки —собачки, метелики, кішечки або баранці — часто клеять на монітор комп'ютера або холодильник. Прикрашають полички в кімнаті та інші меблі у квартирі. Папір кольоровий, яскравий — функційний декор.

Дитячі стикери особливо цікаві. На них малюк може не тільки малювати, а і прикрашати ними улюблені місця у квартирі. Іноді їх використовують і дорослі, залишаючи послання для школярів. Вони мають форму матрьошок, іграшок або тварин. Досить реалістичний вигляд мають аркушики, схожі на гальку. Їх оформляють як належить, здалеку відрізнити їх від справжнього каменя майже не можна. Вони мають різні цікаві форми, відтінки, цікаві написи. Такі канцелярські наклейки мають незвично модний вигляд. Спеціально для кавоманів виготовляють товар у формі кавових зерен, чашок та інших атрибутів. Роблять усе в теплих пастельних кольорах, зумовлюючи несамовите бажання отримати насолоду від улюбленого напою. Їх можна повісити на робочому столі, не забуваючи випити чашечку ароматного, натурального лате на перерві.

Їстівними аркушиками називають папір для нотаток, виготовлений у формі улюбленої яєчні, фруктів та інших продуктів. Його можна добре розмістити на кухонній робочій поверхні, навіть вибагливі діти захочуть пообідати. Ще один цікавий варіант, актуальний для молоді, — клейкі поверхні, що мають вигляд комп'ютерних значків. Усе має досить модний вигляд, добре доповнить робоче місце програмістів або офісних працівників. Їхні розміри — 90х90 см і більше. Найромантичніший, останній варіант — липучки у формі квітів. Яка дівчина не любить ароматних рослин?! Завдяки такому презенту можна приділити увагу колезі, яка подобається, або подарувати його коханій дівчині. Щоразу, коли пишуть літери, у голові виникають приємні думки. Є моделі в формі листочків та інші цікаві ідеї.

Поради щодо вибору

Перш ніж вибрати папір для нотаток, варто визначити, які фігурки подобаються найбільше. Вибір настільки великий, що зараз можна відійти від стандартних квадратних варіантів. Урізноманітнити своє робоче місце, надати йому новизни, неординарності. Клейові зони бувають різні, покриті повністю або тільки згори, що трапляється частіше. Якщо аркуші клеїтимуть на техніку, потрібно, щоб можна було їх віддерти. Саме тому ліпше підійдуть частково липкі поверхні.

Якість паперу залежить від виробників, будь-яку витрату грошей потрібно виправдати. Навіть незначна на перший погляд покупка потребує уваги, особливо прискіпливо до цього ставляться жінки. Завдяки будь-якій дрібниці в їхньому пеналі жінки мають зовнішній привабливий вигляд. Для дітей бажано добирати барвисті, цікаві варіанти, які привернуть увагу. Можна подарувати папір керівнику, приємно здивувати його. Головне, зважати на його переваги, смаки — позитивні відгуки забезпечені.

Показати ще 60 товарів