ТВ-антена Мотылек M-3 (кабель у комплекті)

377 відгуків Код:  3642841
Прийом
Частотний діапазон
 • 450-1000 МГц

ТВ-антена Мотылек M-3 (кабель у комплекті)

377 відгуків Код:  3642841

Продавець:

Немає в наявності

800

699

939

Гарантія. 12 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Комплектація Метелик №3 це повністю готове до використання антенне рішення для міської квартири або приватного будинку. Комплектується кабелем 5 м та всіма необхідними роз'ємами для під'єднання до телевізора або тюнера.
Антена призначена для впевненого приймання цифрового телебачення в найрізноманітніших умовах. Мала вага та компактний розмір дають змогу використовувати антену як кімнатну. Але для отримання максимального рівня сигналу ми рекомендуємо розмістити її зовні — за вікном або на балконі. Завдяки широкому робочому куту, антена чудово приймає відбитий сигнал навіть без прямої видимості на телецентр.

Комплектація:
 • Антена;
 • Кабель 5 м з конекторами;
 • Кріплення — на плоску поверхню, трубу;
 • Інструкція;
 • Гарантійний талон.

Простота пошуку сигналу
Пошук сигналу не займе багато часу. Широка діаграма спрямованості дозволяє легко знайти джерело сигналу. Завдяки цьому антена показує хороші результати із приймання відбитого сигналу. Навіть коли пряма видимість на телецентр закрита різними перешкодами.

Компактність
Антена прекрасно підходить для кімнатного використання. Володіючи можливостями великої зовнішньої антени наш Метелик №3 значно менший від інших антен. Цю маленьку антену дійсно легко підняти та закріпити в будь-якому місці. Завдяки малій вазі значно зменшені вимоги до місця встановлення.

Не потребує живлення
Метелик №3 є пасивною антеною та не потребує додаткового електроживлення. Такий тип антен значно надійніший за активні аналоги. Метелик №3 здатний працювати довгі роки без зміни якості приймання. Насолоджуйтесь весь час якісним прийманням, а не думайте, чому ваша антена з часом стала погано працювати.

Міцність
Метелик №3 має оригінальну конструкцію, що згинається. Вібратори та сама антена виконана з цілого шматка алюмінію достатньої товщини. Антена має мінімальну кількість пластикових деталей та з'єднань. Вона дійсно стійка до ультрафіолету, опадів, вітру та вібрацій.

Універсальність
Конструктивно це зовнішня антена, але завдяки кімнатним розмірам багато користувачів використовують її як кімнатну. У вас завжди є вибір, де встановити Метелик №3. Якщо не хочете займатися установкою на вулиці, залиште її в кімнаті, на горищі, балконі.

Ефективність та надійність
Ми досягаємо максимальної ефективності завдяки застосуванню оригінальних запатентованих конструктивних рішень. В антені мінімальна кількість дотичних контактів та додаткових елементів. Метелик №3 це справжня професійна антена адаптована для простого домашнього використання.

Додаткові можливості антени
Антена може працювати для підсилення сигналу мобільного телефону. Це можливо тільки якщо найближча базова станція оператора працює на частотах GSM-900. На діапазонах частот вище, антена Метелик №3  працювати не буде.
Під'єднайте антену до окремого GSM підсилювача, репітера. Можете використати той самий ТВ кабель і відповідний конектор для з’єднання з обладнанням. Спрямуйте антену в напрямі базової станції мобільного оператора.
Якщо у вас немає окремого підсилювача, можна спробувати використати антену з будь-яким телефоном. На жаль сучасні мобільні телефони не мають конекторів для підключення зовнішніх антен. Тому існує тільки один доступний всім спосіб. У кожного мобільного телефона в середині  є мініатюрна вбудована антена, вона має вигляд плоскої полоскової лінії.  Як правило вона знаходиться зі зворотного боку в верхній частині телефону. Знайти її можна знявши задню кришку телефона, звісно якщо його конструкція дозволяє це зробити. Якщо корпус телефону металевий, в районі антени розташована пластикова вставка. Направте антену в напрямі базової станції. Зніміть F  конектор з кінця кабелю підключеного до антени. Прикладіть кабель без конектора  до корпусу телефону в  ймовірному місці де може розташовуватися внутрішня антена телефону. Зміни можна побачити за допомогою індикатора рівня сигналу на екрані телефону. Також у разі потреби можна змінити поляризацію антени на вертикальну.

При значному погіршенні якості мобільного зв'язку, цей нехитрий спосіб може дійсно стати вам у пригоді.

Характеристики

Стандарти цифрового ТБ
Прийом
Габарити (ДхШхВ), см
 • 27x31x5
Частотний діапазон
 • 450-1000 МГц
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 377

 • Олександр Манза
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Класна антена, гарний сигнал!

 • Илья Михнев
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Якість гарна
  Але отримав бистріше ніж на розетці,
  Чомусь інші продавці піклуються про клієнтів краще))

  Переваги:
  Якість ціна
  Недоліки:
  Поки не знайшли.
 • Олександр
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Прекрасная антенна, хорошо ловит сигнал Т2 в комнате в Киеве на левом берегу

Дивитися усі відгуки до товару →