• Миша Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15) - зображення 1
 • Миша Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15) - зображення 2
 • Миша Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15) - зображення 3
 • Миша Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15) - зображення 4
День народження
 • 599

Миша Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15) - зображення 1

Опис Миша Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15)

Плетений кабель із феритовим фільтром
Кабель з обплетенням і феритовий фільтр пригнічують високочастотний шум і покращують швидкість і чіткість сигналу. Міцний і маневровий, він є невіддільною частиною якісного обладнання миші.

Датчик SUNPLUS 6662
Цей високоточний оптичний датчик пропонує найширший діапазон чутливості від 400 до 12000 крапок на дюйм. Драйвер миші дає змогу встановити оптимальне для гри значення з кроком 200 крапок на дюйм. Змінюйте роздільну здатність на льоту та насолоджуйтеся точним рухом миші!

Мультифункційні клавіші із простим настроюванням
Драйвер миші дає змогу настроювати макроси та перепризначувати функції кнопок під специфіку вашої гри або ігрового персонажа. Відчуйте зручність повної кастомізації й насолоджуйтеся високою ігровою ефективністю!

Максимальна зручність гри
Додаткові бічні кнопки, розміщені зліва, дають змогу використовувати великий палець для стрільби або інших ігрових дій. З них 4 нижні пронумеровані можуть слугувати як макрокнопки. Це неабияк підвищує рівень комфорту в складних іграх і знижує стомлюваність окремих м'язів кисті. Крім того, бічні кнопки можна настроїти для часто використовуваних дій поза ігор, як-от навігації в документах або для регулювання гучності.

Додаткові важки в комплекті
У комплекті з мишею для збільшення маси пропонуються 3 важки вагою по 3.5 грама кожна. Завдяки цьому ви зможете відрегулювати вагу миші так, щоб вона відчувалася максимально комфортно та якнайкраще відповідала динаміці обраної гри.

Настроювання програмного забезпечення
Програмне забезпечення для миші було розроблене, щоб дати вам необмежені можливості для персоналізованих параметрів у будь-якій грі будь-якого жанру. Ви можете без зусиль створювати профіль гравця, призначати макроси, змінювати зображення кнопок, швидкість відгуку або DPI.

Чудові параметри
Оптимізована для ігор, ця миша має максимальну швидкість руху 66 дюймів за секунду та прискорення 22.5 G. Регульована частота опитування й частота сканування 6000 кадрів за секунду забезпечують чудову реакцію та швидкість відгуку в усьому діапазоні DPI.

Характеристики Миша Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15)

Країна-виробник
Подключение
Длина кабеля, м
Размер мыши
Интерфейс
Особенности
Количество кнопок мыши
Цвет
Тип датчика
Максимальное разрешение сенсора, dpi
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 5

 • Євген
  • Продавець: Rozetka

  Мій логітеч задаблклікал, роккет на час ремонту закопаний далеко й ліньки було розгрібати, тому вирішив взяти щось бюджетне з багатьма кнопками.

  Бокові кнопки досить зручні за відстанню по горизонталі, але нижній рядок дещо низькуват, великий палець шкребе по килимку. Кнопка мультикліку розташована незручно: якщо ми вказівним пальцем і на коліщатко, і на LMB, і на мультиклік - нам треба вулканским привітанням пальці тренувати.
  Софт персоніфікований для кожної моделі, розпакований важить 4.5Мб (!!!), йде з англійською та россійською локаллю, але кирилиця в мене на англомовній W10 не зображується. Прийшла з якимось трьома тестовими бзпонтовими макросами (на кшталт нажати W - відпустити W) з іменами россійською, хоча виглядала зовсім новою.

  З того, що не сподобалося:
  - погано працювала на старезному тканому килимку. Я розумію, що йому вже років з 10, але всі інші мої миші (лазер/оптика) на ньому працювали без нарікань. На новому килимку всу ОК.
  - софт не має збереження налаштувань поза мишою, а миша містить лише один поточний профіль. налаштували під роботу а потім забажали під гру? легко, але попрощайтеся з попереднім пресетом.
  Але взагалі софт, як не дивно, працює добре й має досить багатий функціонал. Щонайменш краще дефендерівського софту.

  tl;dr досить непогана миша за акційною ціною.

  Переваги:
  додаткові клавіши, софт працює
  Недоліки:
  потрібен килимок, один єдиний профіль, клавіша мультикліка незручна
  • Миша Canyon Merkava GM-15 USB Corded Black (CND-SGM15) фото від покупців 1
 • Олександр Багмут
  • Продавець: Rozetka

  Миша така собі на картинці виглядає більш продовгуватою, а в реаліях вона більш круглої форми дуже широка

  Переваги:
  Кількість кнопок, програмовані кнопки, не поганий кабель
  Недоліки:
  Ну просто на голову не налазить НАВІЩО ЗБОКУ МАЛЮВАТИ ГРАНАТУ В КОЛІ, я думав то кнопка а то лише муляж навітьякщо то була б кнопка у неї не зручне розташування
 • Роман Мерзликин
  • Продавець: Rozetka

  Немного спонтанно ее выбрал про причине того что старая сломалась, и в принципе очень неплохо мышка тактильно приятная, не натирает руку, боковые и основные кнопки нажимаются легко и мягко, ничего не поскрипывает и не отходит. Отклик моментальный.

  Переваги:
  Надёжная, тихая
  Недоліки:
  Нету
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.