Автокосметика: якою вона буває

Автокосметика – це набір спеціалізованих засобів, які призначаються для догляду за автомобілем. Такі товари допомагають привести машину до ідеального стану, який завжди радуватиме її власника. Вона буває в дуже широкому асортименті, серед яких кожен автомобіліст зможе підібрати оптимальний для свого транспорту варіант.

Зорієнтуватися в різноманітті представлених товарів цього типу досить складно. І, щоб спростити вибір оптимального варіанта, була розроблена універсальна класифікація подібних препаратів. Автокосметика умовно розподіляється на такі категорії:

  • Засоби для кузова. Кузов автомобіля можна справедливо вважати його обличчям. І це саме обличчя завжди повинно бути в ідеальному стані. З цією метою був розроблений широкий асортимент продукції, призначеної для полірування кузова. Такі препарати випускаються в різних форматах. Наприклад, популярні серед автомобілістів спеціальні пасти, якими прийнято натирати кузов. Також можна скористатися аерозолями, поліролями, мийними засобами. Вважається, що найдієвішою косметикою такого типу є автокосметика на основі воску.
  • Засоби для салону. Салон автомобіля може бруднитися точно так само, як і його кузов. Тому відповідальні автомобілісти купують спеціальні засоби, які допомагають провести оперативне очищення сидінь та внутрішнього оббиття. Здебільшого така автокосметика представлена в рідкому вигляді: це всілякі спреї, аерозолі, рідини для видалення плям. Вибираючи їх, потрібно орієнтуватися на тип оббиття. Зокрема, розроблені окремі лінійки для шкіряних і тканинних салонів. Такі засоби абсолютно нешкідливі для оббиття й не сприяють її вицвітанню.
  • Засоби для скла допомагають оперативно прочистити бічне й лобове скло автомобіля від відбитків пальців та інших забруднень. Вони представлені в рідкій і аерозольній формах. Досить нанести невелику кількість такого спрею на скло і протерти його сухою ганчіркою. Всі розводи будуть моментально видалені.
  • Засоби для коліс призначаються для оперативного очищення автомобільних шин. Особливо багато користі вони приносять в осінньо-весняний період, коли транспортний засіб часто опиняється в болоті. Така автокосметика допомагає швидко очистити поверхню покришки від налиплого бруду.
  • Засоби для двигуна призначаються для очищення двигуна машини. Цей елемент потребує періодичного очищення від накопичених залишків олії. Для того, щоб цей процес пройшов якомога легше, були розроблені спеціальні продукти. Їхній склад допомагає оперативно впоратися із забрудненнями двигуна різного рівня складності.
  • Зимові аксесуари для автомобіля є абсолютно незамінною автокосметикою для використання в зимову пору року. Вони допомагають очистити автомобіль від обмерзлостей на склі і виконати подібні операції. Використання таких препаратів допоможе набагато поліпшити якість експлуатації транспортного засобу.
  • Аксесуари для автокосметики – це набір товарів, які допомагають наносити або зберігати косметику для автомобіля. Зокрема, сюди відносяться спеціальні щітки, серветки й подібні елементи. З їхньою допомогою вийде м'якше наносити вибрані засоби без загрози пошкодити елементи машини.

Як вибрати автокосметику

Вибираючи цей продукт, варто орієнтуватися на кілька важливих параметрів. Насамперед треба вибрати оптимальну компанію-виробника, яка випускає найякісніші товари. Добрі відгуки покупців отримує торгова марка Turtle Wax. Вона випускає високоякісну продукцію, яка дає змогу зробити автомобіль справді кращим.

Важливо звернути увагу й на відгуки попередніх покупців. Вони розкажуть про переваги й вади конкретного варіанту, а також допоможуть вибрати відповідну автокосметику саме для вашої машини. Знайти такі відгуки можна на сайті інтернет-магазину або на спеціалізованих форумах для автолюбителів.

Показати ще 60 товарів