Опис Макарони Casa Rinaldi Алла Кітара 500 г (8006165381550)

Ала Кітара — беруть свою назву від кітари (тісторізки для домашньої пасти), завдяки якій мають квадратну форму в розрізі.

Спагеті Casa Rinaldi Ала Кітара (spaghetti chitarra Abruzzo) традиційно подають із рагу з яловичини, свинини або баранини.

Спагеті (з італ. «довгий шнур») — найпопулярніша форма пасти, що являє собою довгі, круглі та тонкі трубочки різноманітної ширини — від тонких capelli d'angelo («волосся ангела») до найтовстіших із тоненьким центральним каналом bucatini («з отвором»). Спагеті — універсальна паста, яку можна поєднувати з будь-яким соусом різної густоти. Найкращим доповненням до неї є оливкова олія й різноманітні томатні соуси.

Характеристики Макарони Casa Rinaldi Алла Кітара 500 г (8006165381550)

Вага
Країна-виробник
Термін зберігання
 • 24 місяці
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 3

 • Алексеич Старший
  • Продавець: Rozetka

  Отличная паста, эстетически необычной квадратной формы. Что касается основных свойств. Ведет себя привычно для пасты и муки твердого помола- не требует промывания, не слипается и тд. Имеет чуть пористую поверхность (по типу цельнозерновой) за счет чего очень хорошо впитывает соус или (в моем случае) зажарку. Вкусная, как и любая другая итальянская качественная паста. Кроме всего прочего - за счет своей квадратной формы вызывает у гостей вау-эффект. Рекомендую однозначно!

  Переваги:
  Хорошо впитывает заправку, интересная форма самой пасты.
  Недоліки:
  нет
 • Катя Мамот
  • Продавець: Rozetka

  Готую з них чудову пасту, виходить дуже швидко та смачно. Не забивають шлунок, після них не з'являється почуття тяжкості. Якість на висоті

 • Семён
  • Продавець: Rozetka

  Как же я их люблю. Пробовал их в Италии пару раз, после них не хочется у нас покупать. Вкус не передать, любители макарон просто маст хев!!!

  Переваги:
  вкуснятина
Дивитися всі відгуки →