Кожна офісна будівля і великі приміщення бояться пожеж, тому встановлюють пожежні централі, що відповідають за приймання і контроль даних. Сигналізація складається з цілого комплексу різних датчиків, систем і компонентів. Вони роблять роботу пристосування злагодженою, коректною та надійною. Централі у разі пожежі отримують інформацію від сповіщувачів, аналізують її й залежно від ситуації починають гасіння, сигналізують про евакуацію і відправляють дані до спеціальної служби.

Особливості пожежних централей

Це пристосування досить легке в керуванні, позаяк має мембранну клавіатуру з можливістю керівництва для користувача. Якщо в системі відбувається збій або в разі тривоги, на табло загоряються різнокольорові світлодіоди, розміщені на окремих лініях. У сучасних GSM-моделях порушення в роботу приладу передається через вбудований пристрій звукового сповіщення. Закріплюються всі переваги приладу його міцним корпусом із листового металу.

За відгуками покупців традиційна FP пожежна централь більше призначається для невеликих проектів. У них застосовується випробувана технологія ліній постійного струму. В обох моделях кожна лінія програмується окремого або парою. Щоб знати, як вибрати продукцію для сигналізації, покупцеві рекомендується дізнатися більше про технічні параметри пристрою або довірити вибір професіоналу. У такому разі безпека буде на вищому рівні. 

Обрано 64 товари

Показати ще 4 товари