Чудомобілі прекрасна альтернатива манежу для дитини від двох років. Ходунки можуть використовуватися як сучасний й безпечний засіб пересування малюка біля батьків вдома. Необхідно будь-яким способом організувати маляті активне проведення часу. Кожна мама знає, що він має розвиватися у всіх напрямках. Фізична діяльність сприяє розвитку м'язів усього тіла, правильному росту кісток, загальній активізації малюка. За допомогою качалки або чудомобіля батьки спрямовують фізичні рухи в правильне річище.

Різновиди дитячого транспорту: як вибрати?

Дитина з появою можливості ходити починає активно вивчати навколишній світ. Через швидке виснаження енергії малюк швидко втомлюється й не може продовжувати свої відкриття. Щоб уникнути таких ситуацій, виробники дитячих товарів пропонують такі транспортні засоби для малюків:

 • Чудомобілі – це яскраві, барвисті машинки, якими малюк може керувати самостійно або за допомогою мами й тата. Розробники пропонують безліч стильних і милих дизайнів із зображенням улюблених казкових або мультиплікаційних героїв, ляльок, звірів тощо. Мають попит і звичайні однотонні дитячі автомобілі. Особливістю чудомобіля є наявність звукових ефектів: пісеньки, мелодії, звуки тварин, букви або цифри. Є також велика кількість кнопок різних форм і забарвлень. Всі ці деталі привертають увагу дітей.
 • Ходунки — предмет, що складається з м'якого сидіння й рухомої конструкції на коліщатках. Прекрасний варіант для маляток від початку сидіння до 1-1,5 років. Такий прилад допоможе малюкові правильно робити кроки, бігати й активно пересувати ногами. У конструкції є важелі для регулювання рівня і висоти ходунків. Кожна модель обладнана захисними бамперами, що пом'якшують можливі зіткнення.
 • Каталки — невеликі машинки для дітей від 1 року. Вирізняються практичністю, малогабаритністю, гарним оформленням, тривалим періодом експлуатації за умови акуратного використання. Може бути обладнана кермом із кнопочками, відкидним багажником зі скринькою для зберігання особистих речей дитини, зручним сидінням тощо. Зверніть увагу на наявність високої спинки, адже втомлена дитина точно захоче відпочити й сперти на неї.
 • Гойдалки — іграшки, які забезпечать веселе проведення часу і викличуть позитивні емоції в дітей. Їхня перевага в тренуванні вестибулярного апарату, збільшенні м'язів, розвитку спритності й координації. Цей різновид розваг має на ринку дитячих товарів уже досить давно, тому заслужив довіру покупців. За весь час продажів виробники пропонували безліч цікавих і незвичайних моделей. Зараз найпопулярнішими є конячки, єдинороги, зайчика, слоники, казкові герої.
 • Толокар – пристрій, зовні схожий на автомобіль для дітей. Його суть у навчанні дитини самостійно пересуватися і зміцнити м'язи ніг і спини. Чадо має відштовхуватися ніжками від землі і змушувати у такий спосіб транспорт рухатися. Конструкція передбачає наявність ручки в задній частині, яка призначена для батьків. Це на випадок, якщо малюк втомиться й не зможе далі пересуватися самостійно.

Кожна з машинок дуже незвичайна, має переваги й вади. Практичність і безпеку ось чому мами й тата їх вибирають. Виходячи з особливостей свого чада, вони підбирають максимально комфортний транспорт. Всі різновиди дитячих засобів пересування прекрасно їздячи по асфальту з невеликими горбиками, піску, воді, підлогового покриття, плитці й іншим поверхням.

Виробники дитячих транспортних моделей

Досвідчені покупці під час пошуку потрібного товару, зазвичай, шукають перевірених і надійних продавців. Їм важливо якість продукції, її зовнішній вигляд, технічні характеристики, брак токсичних речовин і доступна ціна. До виробників, які враховують ці вимоги й роблять на них акцент у своїй діяльності, належать:

 1. BIG;
 2. Bambi;
 3. Chicco;
 4. Coloma Y Pastor (Полісся);
 5. Kiddieland;
 6. Little Tikes;
 7. Orion;
 8. Polesie (Полісся);
 9. Rock My Baby;
 10. Step 2;
 11. Weina;
 12. ТехноК і ін.

Лідером на українському ринку є компанія «Kiddieland». За відгуками клієнтів, їхня продукція довговічна і практично не піддається зовнішнім впливам, має гарний зовнішній вигляд, у складі присутні тільки гіпоалергенні й екологічно чисті компоненти.

Виникли труднощі під час оформлення замовлення? Зверніться до менеджерів або за контактами на офіційному сайті інтернет-магазину.

Показати ще 60 товарів