Про вигоду встановлення світлодіодних ламп сказано вже досить багато, тим більше, що вона переконливо підтверджується практикою використання таких освітлювальних приладів. Однак не варто забувати, що для їх безперебійної роботи необхідно встановити також трансформатори для LED ламп.

Трансформатори покликані забезпечити стабільну роботу всієї схеми освітлення як всередині приміщення, так і на вулиці, зробити її експлуатацію абсолютно безпечною. Адже світлодіодні лампи мають значний термін експлуатації, тому важливо, щоб електроживлення таких світильників також було довговічним. В іншому разі світильники можуть вийти з ладу раніше, ніж закінчиться запланований термін їхньої служби. Стрибки напруги або струм понад верхнє порогове значення можуть вплинути на яскравість світлодіодів або ж зовсім вивести їх із ладу.

Але залежно від схеми освітлення, яку ви використовуєте в конкретному випадку, слід вибирати певний тип трансформаторів. Основні параметри, які слід при цьому брати до уваги, є такими:

• Потужність.
• Робоча напруга.
• Вологозахищеність.

У тому разі, якщо ви не впевнені в оцінці параметрів для вашої схеми світлодіодного освітлення, звертайтеся в інтернет-магазин ROZETKA У нас ви можете не тільки купити відповідне обладнання, а й отримати вичерпну інформацію про критерії його вибору та особливості експлуатації.
Показати ще 60 товарів