Що треба знати про ігрові приставки Microsoft

Одними з найпопулярніших сьогодні є ігрові приставки Microsoft, які випускає всесвітньо відома американська корпорація. Історія інноваційних пристроїв почалася 2001 року. Саме тоді виробник операційних систем і програмного забезпечення вирішив підкорювати світ геймінгу, приємно здивувавши новим продуктом. Відтоді періодично з'являються ще кращі пропозиції від знаменитого бренда, який належить до основних гравців на ринку в цій ніші. Сучасні компактні пристрої неперевершеної потужності спеціально створені для геймерів і адресовані прогресивним користувачам. Утім, вони гарантують максимум задоволення не тільки від відеоігор, адже є інтерактивними розважальними системами.

Виняткові особливості ігрової консолі Майкрософт

Чудові ігрові консолі Microsoft приваблюють усіх — і дітей, і молодь, і дорослих, даючи кожному насолоджуватися віртуальною реальністю у комфортних домашніх умовах. Це яскраві представники найпопулярніших стаціонарних пристроїв із модулем Wi-Fi для безперебійного бездротового виходу в мережу. Прекрасна різноманітність жанрів робить їх універсальними — можна обрати як екшн і пригоди, файтинг, інді, так і перегони, літалки, шутери або, наприклад, стратегію. Також величезний вибір самих ігор із реалістичною графікою на будь-який смак, зокрема:

 • Minecraft,
 • ГТА,
 • Mortal Kombat,
 • Fortnite,
 • World of Tanks,
 • Rocket League,
 • Warframe,
 • Need for Speed.

Серед доступних функцій — підтримка хмарного сервісу, технологія Smart Delivery, 4K, HDR, онлайновий і локальний багатокористувацький режим, мережевий і локальний спільний режим. Користувачі консолей Майкрософт можуть не просто грати, а й слухати улюблену музику з USB-флешки, дивитися відеоролики, навіть зайнятися фітнесом або, наприклад, йогою. Мультизадачний медіацентр чудово підходить на роль особистого тренера, вміє працювати з локальним сховищем, потоковими сервісами IPTV, DLNA і не тільки. Також створено спеціальну мережу Xbox live — подібну до соціальних. Ексклюзивний сервіс дає змогу створювати групи, обмінюватися повідомленнями з іншими користувачами, купувати ігри та відкриває ще масу сучасних можливостей.

Які ігрові приставки Microsoft пропонує ROZETKA

На сайті можна купити приставку Microsoft, обравши відповідну модифікацію. Всі вони об'єднані в одне сімейство, підтримують ту саму колекцію ігор, але між ними є істотні відмінності:

 • Xbox One — досконала розважальна система, що з'явилася 2013 року, базується на 8-ядерному процесорі AMD Jaguar, має 8 Гб ОЗП і жорсткий диск на 500 Гб, унікальна поєднанням трьох ОС, на кожну з яких покладені свої завдання, вирізняється передусім можливістю інтеграції з ТВ, голосовим керуванням і виведенням на екран додаткової інформації;
 • Xbox One S — поліпшена версія попередньої, що вийшла 2016 року, приваблює бажаними змінами, які стосуються розміру, дизайну, розміщення блока живлення, бездротового геймпада й ціни, яка стала істотно нижчою, також нова модель отримала 4K Blu-ray привод із підтримкою HDR для чудової графіки та звуку, частота збільшилася до 914 МГц, з'явилися кнопки живлення і виймання лотка, але зате видалено порт для Kinect;
 • Xbox One X — новинка 2017 року, що стала на той час найпотужнішою, найкомпактнішою та безшумною ігровою системою для дому, обладнана оптичним приводом Ultra HD Blu-Ray, підтримує навіть ігри без підтримки зображення високих роздільних здатностей і технологію об'ємного звучання Dolby Atmos;
 • Xbox One S All-Digital Edition — вийшла 2019 року, характеризується лаконічністю, не має привода для оптичних дисків і повністю занурює в цифровий світ.

Крім того, вже незабаром заплановано старт продажів двох нових ігрових приставок Microsoft — Xbox Series X і Xbox Series S. Зовні вони схожі на витягнуті куби, вироблені в чорному матовому кольорі, виділяються прямими лініями. Обидві консолі отримають однакові ігри й однакові можливості. Але у дорожчій версії буде запропоновано 4K-геймінг із приголомшливою графікою, а в дешевшій модифікації очікується максимум QHD на нижчих параметрах. Стежте за оновленням каталогу ROZETKA і залишайтеся в тренді!

Обрано 364 товари

Показати ще 60 товарів