Відгуки покупців про Інверторний генератор бензиновий Daewoo GDA2500i 1.8/2 кВт

7 відгуків Код:  363698256
Залиште свій відгук про цей товар
 • Андрій Кравченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Для цього генератора краще використовувати 10w-40, а не 10w-30. Тридцятка для нього зарідка і її трохи "під'їдає", не критично, але влітку, коли жарко, це може стати проблемою. Тим більше, що польська інструкція дає діапазон в'язкостей, на відміну від українськоЇ, де категорично олія w30 і все. Заливаю завжди Mobil 1. Замінюю за регламентом. Всі генератори, які працювали на ньому багато годин в середині абсолютно чисті, без жодного "лаку". Це суттєво подовжує ресурс. Не перевантажувати і доглядати, буде практично вічним.

  Переваги:
  Співвідношення ціна-якість
  Недоліки:
  Завузька база для встановлення (відстань між ніжками), якщо нерівна підлога, може хитатись. Незручно зроблений злив відпрацьованої оливи. Обов'язково розіллється по рамі. Дріт датчик рівня моторної олії ніяк не закріплений. Вібрує, є ризик обриву або перетертя ізоляції. Це зауваження саме до розробників, хоча не впевнений, що інформація досягне адресату.
 • Андрей Кравченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Досі не можу зрозуміти, чи відрізняється він в кращий бік від числених китайських клонів, можливо переплатив, якщо всі вони виготовлені на тому самому китайському заводі.

  Переваги:
  Економічний, доволі якісно виготовлений
  • Роман

   Китайські клони яких фірм? Ви чули раніше десь у світі ті назви?)) Мабуть ні. Можливо й немає різниці, ну майже(окрім якіснішого виконання дрібниць у деу). Та все ж таки якось спокійніше, мати справу з відомою компанією світу.

  • Алексей Медведев

   На деле много. Самое безвредное - электроника. На ней китайцы сильно экономят, потом меняют обмотку с меди на алюминий который окрашен под медь. И худшее что может быть - генератор может быть 3х-фазный, в этом случае перекос фаз при не равномерной загрузке и быстрый выход из строя генератора. + могут соврать, что генератор инвертор, а на деле он обычный...

 • Андрей Тверезовский
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Генератор живить газовий котел та ДБЖ, видає стабільну напругу та частоту, на перший погляд непогано зібраний з якісних матеріалів, як буде далі покаже час.

  Переваги:
  Низька витрата палива, низький рівень шуму, вага.
  Недоліки:
  Якщо не враховувати ціну то немає.
 • Олег
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  шукав генератор щоб працював з ДБЖ.
  мій ДЖВ (ДБЖ APC Back-UPS 750VA Schuko) заряджається.

  інструкція в комплекті польска та країн Балтії, української немає.
  а інструкція яка тут завантажена не від цього генератора.
  це в принципі не проблема, але ...

  Переваги:
  працює з ДБЖ
  Недоліки:
  немає української інструкції.
  • Роман

   Я десь в неті знайшов та завантажив інструкцію в форматі pdf, від GDA 2600і/5600і(на рос.мові).

 • Даніель Погорелець
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Політ нормальний , видає стабільну напругу

  Переваги:
  Легкий, доволі компактний для свого форм фактору
  Недоліки:
  Незручне місце для свічки, в майбутньому важкувато буде. І можна було б зробити знизу якусь пробку для зливу масла.
  • Віктор Згонник

   Яка витрата палива ?

  • Роман

   А внизу пробка (гвинт) для зливу і є для масла! До свічки я б не сказав, що так уже і складно долізти, викручував не раз, навіть міняв вже, раджу купити про запас одну-дві. Моя чомусь вийшла з ладу, за 3 місяці..

 • Денис Дарченко
  Продавець: Rozetka

  Вроде неплохой генератор, модель не первый год выпускают под разными брендами, видел и в Европе и в рашке. Отзывы плюс минус неплохие. Разработка понятное дело не daewoo, а собрана по лицензии, видел такие мактрикс, фирман и тд. Интересно что раньше была модель 2600i на два киловатта, а сейчас снизили до 1,8 кв. Закупает их розетка как не странно не у местного представителя, а у поляков, которые закрыли из за этого свой сайт для украинцев. Закрыли конечно же из за цены, рекомендую сравнить цены перед принятием решения о покупке.

  • Роман

   У нас раніше офіційно і була 2600і, для наших ринків, а 2500і продавалась виключно в європі, на скільки я в курсі.

  • Денис

   Решил пока не покупать, нашел в другом магазине несколько абсолютно одинаковых генераторов таких же как этот, только цвет другой и «производитель». Ну и цены на них те же что и здесь со «скидкой». Так что выгода сейчас сомнительна. Пока со светом все более менее буду через инвертор запитывать от аккума квартиру, а если будет что то серьезнее тогда и куплю.

  • Роман

   Так, ви праві, якщо є варіанти, то використовуйте їх, дешевше точно! А от однакові..., виробники..., Так і не зовсім так, все криється в дрібницях, на які багатьом нас...ть, вибачте, тут якось деякі моменти зовсім інші, як от розетки наприклад(брендовані/форма), значок euro 5, покраска бака матова і навіть деякі написи на ньому краскою(!) а не наклейками, та й наклейки тут якісь солідніші/дебелі, ніж в тих типу клонах, одним словом - виконано з душею, майже.)) Можливо навіть на одному заводі! А грубо, так - близнюки! Я взагалі б краще купив би якесь блюетті/екофлоу..., раніше, якби про них довідався влітку, хоча б. А так все, маємо, що маємо, поки що. Якось так.

 • Роман
  Продавець: Rozetka

  Маю такий, купляв не тут і раніше(дешевше). Нормальний, працює. Але не перевантажуйте такі, якщо згорить плата інвертора, ремонт коштуватиме космічних коштів!

  Переваги:
  Якісний струм/частота
  Недоліки:
  Вибагливіший ніж прості(неінверторні)
  • Григорий Веселов

   А тут є окремо нуль та фаза?

  • Роман Кропов

   Ні в якому генераторі немає окремих нуля та фази. Треба робити окреме заземлення чи занулення. Це звичайна фізика.

  • Роман

   Ні немає але в мене все працює і навіть котел! А у вас щось не працює?