Відгуки покупців про Інверторний генератор бензиновий Daewoo GDA2500i 1.8/2 кВт

7 відгуків Код:  363698256
  • Андрій Кравченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Для цього генератора краще використовувати 10w-40, а не 10w-30. Тридцятка для нього зарідка і її трохи "під'їдає", не критично, але влітку, коли жарко, це може стати проблемою. Тим більше, що польська інструкція дає діапазон в'язкостей, на відміну від українськоЇ, де категорично олія w30 і все. Заливаю завжди Mobil 1. Замінюю за регламентом. Всі генератори, які працювали на ньому багато годин в середині абсолютно чисті, без жодного "лаку". Це суттєво подовжує ресурс. Не перевантажувати і доглядати, буде практично вічним.

Переваги:
    Співвідношення ціна-якість
    Недоліки:
    Завузька база для встановлення (відстань між ніжками), якщо нерівна підлога, може хитатись. Незручно зроблений злив відпрацьованої оливи. Обов'язково розіллється по рамі. Дріт датчик рівня моторної олії ніяк не закріплений. Вібрує, є ризик обриву або перетертя ізоляції. Це зауваження саме до розробників, хоча не впевнений, що інформація досягне адресату.
  • Андрей Кравченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Досі не можу зрозуміти, чи відрізняється він в кращий бік від числених китайських клонів, можливо переплатив, якщо всі вони виготовлені на тому самому китайському заводі.

Переваги:
    Економічний, доволі якісно виготовлений
    • Роман

Китайські клони яких фірм? Ви чули раніше десь у світі ті назви?)) Мабуть ні. Можливо й немає різниці, ну майже(окрім якіснішого виконання дрібниць у деу). Та все ж таки якось спокійніше, мати справу з відомою компанією світу.

• Алексей Медведев

На деле много. Самое безвредное - электроника. На ней китайцы сильно экономят, потом меняют обмотку с меди на алюминий который окрашен под медь. И худшее что может быть - генератор может быть 3х-фазный, в этом случае перекос фаз при не равномерной загрузке и быстрый выход из строя генератора. + могут соврать, что генератор инвертор, а на деле он обычный...

• Андрей Тверезовский
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Генератор живить газовий котел та ДБЖ, видає стабільну напругу та частоту, на перший погляд непогано зібраний з якісних матеріалів, як буде далі покаже час.

Переваги:
    Низька витрата палива, низький рівень шуму, вага.
    Недоліки:
    Якщо не враховувати ціну то немає.
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

шукав генератор щоб працював з ДБЖ.
    мій ДЖВ (ДБЖ APC Back-UPS 750VA Schuko) заряджається.

інструкція в комплекті польска та країн Балтії, української немає.
    а інструкція яка тут завантажена не від цього генератора.
    це в принципі не проблема, але ...

Переваги:
    працює з ДБЖ
    Недоліки:
    немає української інструкції.
    • Роман

Я десь в неті знайшов та завантажив інструкцію в форматі pdf, від GDA 2600і/5600і(на рос.мові).

• Даніель Погорелець
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Політ нормальний , видає стабільну напругу

Переваги:
    Легкий, доволі компактний для свого форм фактору
    Недоліки:
    Незручне місце для свічки, в майбутньому важкувато буде. І можна було б зробити знизу якусь пробку для зливу масла.
    • Віктор Згонник

Яка витрата палива ?

• Роман

А внизу пробка (гвинт) для зливу і є для масла! До свічки я б не сказав, що так уже і складно долізти, викручував не раз, навіть міняв вже, раджу купити про запас одну-дві. Моя чомусь вийшла з ладу, за 3 місяці..

• Денис Дарченко
    Продавець: Rozetka

Вроде неплохой генератор, модель не первый год выпускают под разными брендами, видел и в Европе и в рашке. Отзывы плюс минус неплохие. Разработка понятное дело не daewoo, а собрана по лицензии, видел такие мактрикс, фирман и тд. Интересно что раньше была модель 2600i на два киловатта, а сейчас снизили до 1,8 кв. Закупает их розетка как не странно не у местного представителя, а у поляков, которые закрыли из за этого свой сайт для украинцев. Закрыли конечно же из за цены, рекомендую сравнить цены перед принятием решения о покупке.

• Роман

У нас раніше офіційно і була 2600і, для наших ринків, а 2500і продавалась виключно в європі, на скільки я в курсі.

• Денис

Решил пока не покупать, нашел в другом магазине несколько абсолютно одинаковых генераторов таких же как этот, только цвет другой и «производитель». Ну и цены на них те же что и здесь со «скидкой». Так что выгода сейчас сомнительна. Пока со светом все более менее буду через инвертор запитывать от аккума квартиру, а если будет что то серьезнее тогда и куплю.

• Роман

Так, ви праві, якщо є варіанти, то використовуйте їх, дешевше точно! А от однакові..., виробники..., Так і не зовсім так, все криється в дрібницях, на які багатьом нас...ть, вибачте, тут якось деякі моменти зовсім інші, як от розетки наприклад(брендовані/форма), значок euro 5, покраска бака матова і навіть деякі написи на ньому краскою(!) а не наклейками, та й наклейки тут якісь солідніші/дебелі, ніж в тих типу клонах, одним словом - виконано з душею, майже.)) Можливо навіть на одному заводі! А грубо, так - близнюки! Я взагалі б краще купив би якесь блюетті/екофлоу..., раніше, якби про них довідався влітку, хоча б. А так все, маємо, що маємо, поки що. Якось так.

Продавець: Rozetka

Маю такий, купляв не тут і раніше(дешевше). Нормальний, працює. Але не перевантажуйте такі, якщо згорить плата інвертора, ремонт коштуватиме космічних коштів!

Переваги:
    Якісний струм/частота
    Недоліки:
    Вибагливіший ніж прості(неінверторні)
    • Григорий Веселов

А тут є окремо нуль та фаза?

• Роман Кропов

Ні в якому генераторі немає окремих нуля та фази. Треба робити окреме заземлення чи занулення. Це звичайна фізика.

• Роман

Ні немає але в мене все працює і навіть котел! А у вас щось не працює?