Опис Акустична система Defender X420 Bluetooth Black (65525)

Підтримка Bluetooth
Технологія Bluetooth дає змогу встановити високошвидкісне бездротове з'єднання колонок із будь-якими пристроями, що підтримують Bluetooth (мобільний телефон, планшет), для передавання звуку. Перевага стандарту Bluetooth — немає дротів. Крім того, Bluetooth-з'єднання не вимагає, щоб пристрої розміщувалися в прямій видимості один від одного.

Світлодіодна підсвітка регулятора гучності

Вбудований FM-приймач
Вбудований тюнер перетворює колонку в повноцінний радіоприймач. Ви завжди зможете послухати ваші улюблені радіопередачі або музику.

Підтримка USB-накопичувачів і SD-карт
Наявність слота для карт пам'яті стандарту SD або USB дає змогу відтворювати музичні файли без використання комп'ютера. Досить вставити в слот карту із записаними на ній WAV- або MP3-файлами — і можна насолоджуватися музикою.

Вбудований MP3-плеєр
Використовуйте як джерело звуку USB-флешнакопичувач або карту пам'яті SD.

Інформаційний дисплей на сабвуфері

Бездротовий пульт ДК
Підійти до аудіосистеми вам доведеться тільки для того, щоб приєднати до неї джерело звуку.

Дерев'яний корпус сабвуфера та сателітів
Забезпечує високу якість звучання на всьому спектрі частотного діапазону.

Характеристики Акустична система Defender X420 Bluetooth Black (65525)

Сумісність
Живлення
Входи
Інтерфейси
Бездротові можливості
Особливості
Потужність, Вт
Вид монтажу
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Роман
    • Продавець: Rozetka

    Жахливі колонки. Замість звуку з саба просто якийсь гул. Короткі невід'ємні дроти. Дуже дратує електронний голос, який щоразу сповіщує про вибраний режим на повній гучності, який неможливо якось регулювати або вимкнути. Пульт без батарейок, працює як йому заманеться. Запах дешевої китайської пластмаси. Відсутність стерео. Акустична система в 2021 р з МОНО звуком! Це, взагалі, як!? Я розумію, що це бюджетний варіант, але і дешевші колонки мають стерео звук, причому набагато кращий звук.
    Сервіс Розетки окрема тема. Здав назад протягом 14 днів. Проте грошей за неякісний товар Розетка не повернула! І не збирається цього робити. Так як товар був у користуванні і нібито має незначні потертості. Очевидно, треба було купити і не користуватися. Не перевіряти і навіть не відкривати. Отак працює з покупцями Розетка! Напевно, для них це норма. Закон "Про захист прав споживачів"? Ні, не чули. Це ж Розетка!
    Висновок: товар жахливої якості, сервіс магазину Розетка - дно!!!

Дивитися всі відгуки →