Відгуки покупців про Акустична система Defender X420 Bluetooth Black (65525) 1

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

Всі відгуки 1

 • Роман
  • Продавець: Rozetka

  Жахливі колонки. Замість звуку з саба просто якийсь гул. Короткі невід'ємні дроти. Дуже дратує електронний голос, який щоразу сповіщує про вибраний режим на повній гучності, який неможливо якось регулювати або вимкнути. Пульт без батарейок, працює як йому заманеться. Запах дешевої китайської пластмаси. Відсутність стерео. Акустична система в 2021 р з МОНО звуком! Це, взагалі, як!? Я розумію, що це бюджетний варіант, але і дешевші колонки мають стерео звук, причому набагато кращий звук.
  Сервіс Розетки окрема тема. Здав назад протягом 14 днів. Проте грошей за неякісний товар Розетка не повернула! І не збирається цього робити. Так як товар був у користуванні і нібито має незначні потертості. Очевидно, треба було купити і не користуватися. Не перевіряти і навіть не відкривати. Отак працює з покупцями Розетка! Напевно, для них це норма. Закон "Про захист прав споживачів"? Ні, не чули. Це ж Розетка!
  Висновок: товар жахливої якості, сервіс магазину Розетка - дно!!!

  • Експерт Rozetka

   Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
   У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .