Депозитні модулі — банківське обладнання, призначене для професійного використання у фінансових установах. Воно застосовується для зберігання цінностей. Такі модулі складаються з окремих комірок. Комірки можуть стикуватися як у вертикальному, так і в горизонтальному напрямках. У результаті депозитний модуль являє собою цілісну міцну конструкцію з набору відсіків різного розміру.

Особливості та переваги депозитних модулів

Сучасні депозитні модулі виготовляються з використанням інноваційних технологій. Утілення таких технологій дає змогу виробникам застосовувати в модулях складні системи контролю доступу — електронні, біометричні, мануальні. До особливостей депозитарних сховищ можна зарахувати:

  • корпус комірок із неіржавкої сталі або інших міцних сплавів;
  • систем прихованих петель для підвищеної безпеки та захисту;
  • високий ступінь зносостійкості;
  • діапазон типів модулів, що дає змогу компонувати різні варіанти сховищ.

Зазвичай виробники обладнують депозитні комірки двома надійними замками. Один ключ залишається в банку, а інший — у клієнта. Відкрити комірку за допомогою тільки одного ключа неможливо. Крім фінансових установ, такі сейфи підходять для готелів. У них жильці можуть залишати свої цінні речі й не турбуватися про їх збереження. Це ніби камера зберігання, тільки з дуже високим ступенем захисту.

Як вибрати депозитні сховища

Інтернет-магазин ROZETKA пропонує вибір депозитних модулів від таких виробників, як Valberg, Griffon. Сейфи Griffon від компанії-виробника Паритет-К сертифіковані, виготовляються відповідно до чинних у ЄС стандартів. Серія W депозитних сейфів від цього бренда — перші сертифіковані в Європі сейфи від українського виробника. Під торговою маркою Valberg випускаються також офісні, банківські та збройові сейфи. Уся продукція сертифікована відповідно до міжнародних стандартів.

За захисними характеристиками депозитні модулі можуть бути:

  • вогнестійкі — в основі їхньої конструкції — пінобетон, завдяки якому під час пожежі всі цінності, що зберігаються, будуть у безпеці;
  • зламостійкі — виготовляються з міцних матеріалів, обладнані надійними замками;
  • вогне- й зламостійкі — мають якості перших двох типів і мають досить високу вартість.

Для того щоб сформувати депозитний модуль потрібного розміру, немає потреби їздити спеціалізованими крамницями. Досить зайти в каталог інтернет-магазину ROZETKA, скористатися панеллю пошуку, задати значущі параметри та вибрати із запропонованих варіантів оптимальний.