Непомітні пристрої під назвою датчики руху для сигналізацій дають змогу зберегти нажите майно. Деякі люди можуть здобувати кошти лише унаслідок збитку інших. У народі таких особистостей називають просто - злодії. До жаху сумлінних громадян із кожним роком їхня фантазія стає все більш витонченою. Апарат дасть змогу налякати злодія яскравим світлом, миттєво зреагувати на різкі рухи, надіславши сигнал у потрібну службу або господарям. Дехто використовує їх для безконтактного увімкнення світла у приміщенні, абсолютно не замислюючись про можливість незаконного проникнення у приватну власність.

Де використовуються датчики руху для сигналізацій

Насправді, застосовуються датчики в багатьох галузях сучасного життя. Люди самі вирішують, як розмістити апарат і з якою метою він буде використовуватися. Для охорони або побутового використання. Ось найпоширеніші галузі.

Багато хто боїться темряви, а поки намацаєш вимикач, серце може зупинитися. Особливо, якщо потрібно принести банку огірків із темної комори. Розмістивши датчик на стіну, він буде реагувати на появу людини, що важливо, апарат не реагує на тварин. Популярністю користується бездротовий прилад, який іноді вимагає зміни акумуляторів.

Агрегати для будинку, особливо якщо він великий, незамінна річ. Світло, яке постійно горить на ґанку, б’є по кишені домочадців. Спеціальні прилади, що реагують на рухи, дають можливість заощадити й є зручними. Ставши на поріг, світло моментально спалахує й згодом гасне. Апарати для охорони оснащуються додатковими елементами та камерою для запису. Бажано вішати універсальний прилад.

Гараж, це місце не потребує частих візитів, іноді можна припаркувати автомобіль біля під'їзду. Це означає, що необхідності у світлі, яке постійно горить, немає. Для заощадження використовують датчики руху для сигналізацій, які іноді виконують функцію охорони. Гарним варіантом стане дротовий прилад.

Деякі під'їзди також оснащуються датчиками, що також дає можливість заощадити гроші мешканцям. Джерело світла спалахує тоді, коли мешканець багатоповерхівки з'являється на сходовому прольоті. Потенційні злодії злякаються, побачивши прилад, який зовні схожий на камеру. Головне, вони мають гарний естетичний вигляд.

І мають попит датчики у працівників офісних приміщень, комор. Для безпечного пересування й роботи вони необхідні. Там вони виконують не одну дію, частіше є складниками комплекту для сигналізації.

Принцип роботи приладу

Працює датчик руху для сигналізацій доволі просто. У пристрій вбудовується спеціальний інфрачервоний маячок, він вловлює теплові стрибки та випромінювання, які виходять від людського тіла. Тваринного тепла недостатньо для активізації апарату. Після уловлювання температури вмикається система оповіщення.

У разі появи об'єкта, лінза Фрінеля передає сигнал на фотоелемент, після відбувається замикання ланцюга. Але обов'язковою умовою для здійснення роботи є п'ятиградусна різниця між вулицею й тілом

Як згадувалося раніше, поміщати вироби можна на внутрішню й зовнішню сторону будь-якого об'єкта, варто лише правильно підібрати необхідну модель.

Поради щодо вибору

Перед тим, як вибрати датчик руху для сигналізації, необхідно визначиться, на яку суму йде розрахунок. Є безліч моделей, які відрізняться функціоналом та іншими критеріями. Потім необхідно вирішити, куди саме буде встановлюватися товар, для яких цілей купується. Варіанти для охорони трохи відрізняються внутрішнім наповненням, їхня ціна відрізняється.

Далі потрібно вирішити, яка модель підійде найкраще. Є датчики, що працюють від акумулятора або дротів. Другий варіант більш надійний, як стверджують численні споживачі. Хоча перший є зручнішим в плані експлуатації. Розмістивши прилад у під'їзді, знайдеться не багато охочих замінити акумулятор.

Перед купівлею не завадить почитати відгуки, послухати корисні поради знайомих, консультантів. Вони не порадять поганого, всі будуть задоволені придбанням. Будь-який товар вимагає відповідального підходу, адже грошові витрати мають виправдовуватися. 

Обрано 734 товари

Показати ще 60 товарів