Що таке датчики розбиття скла

У будь-якому сучасному будинку датчики розбиття скла є необхідним апаратом. Загалом пристосування необхідне у приватних будинках або у квартирах, розташованих на першому поверсі багатоповерхового будинку. Люди часто залишають свої місця проживання, і приміщення довгий час пустують. Це відбувається через ритм життя у 21 столітті, постійну зайнятість, необхідність заробляти гроші та практично жити на роботі. Також причиною тривалої відсутності господарів виявляються поїздки за кордон або проживання на інший житлової площі. У зв'язку з цим для порожніх квартир або будинків придумані спеціальні захисні механізми, які дають змогу убезпечити майно від злодіїв і зломників. Крім звичайних сигналізацій, встановлених майже у кожному будинку, є представлена продукція.

Цей товар — це пристрої, що допомагають вчасно дізнатися про те, що у приміщенні намагаються пошкодити скло. Це стосується вікон, а також вітрин магазинів. Він передає сигнал на прилад контролю. Пристрій буде найкращим другом і помічником у питанні збереження будь-якої скляної конструкції. Його кріплять на стелі, стіни, у дверному або віконному отворі. Мікрофон, встановлений у датчик розбиття, розпізнає звуки розбиття скла та водночас майже всі моделі не реагують на сторонні звуки, що корисно для уникнення помилкових тривог. Передавання сигналу здійснюється через радіоканал, що, відповідно, передбачає відсутність додаткових дротів. Механізми використовуються також у публічних місцях — бібліотеках, готелях, ресторанах, офісах, навчальних закладах та інших установах.

Різновиди та користь продукції

Великий асортимент товару. Загалом майже кожен сучасний прилад - бездротовий, що полегшує встановлення та використання пристосування. Немає потреби прокладати дроти та переживати через те, що вони можуть пошкодитися. Є думка, що якщо в приміщенні встановлені датчики руху, які є також частиною охоронної сигналізації, то необхідність у представленому пристрої відразу ж відпадає, оскільки він є вже ефективним засобом захисту. Але це не зовсім так.

Часто злочинці перед пограбуванням спеціально кілька разів розбивають вікна для того, щоб дізнатися, через який проміжок часу приїде охоронна служба. Обізнана людина швидко розсекретить маневр злочинців і краще убезпечить майно. Часто розбиття скла є наслідком погодних умов, безглуздих випадковостей або дрібного хуліганства. У такому разі, якщо в об'єкті не встановлений цей товар, господар, прибувши на місце через декілька днів, може виявити заморозки у приміщенні або калюжі, утворені дощем. Приміщення буде вимагати ремонту, а, отже, додаткових витрат.

Але для шанувальників датчиків руху є комбінований апарат. Це механізм, що засікає і рух, і звук розбитого скла. Він є досить надійним і має функції подвійного захисту. Чутливість кожного приладу встановлюється окремо та не впливає на сусідній канал.

Акустичний механізм відрізняється тим, що діапазон його роботи ширший. Завдяки налаштуванню чутливості він є більш гнучким і багатофункціональним. Такий різновид реагує на розбиття багатошарового, гартованого та звичайного скла. Акустичним, власне, є тип сенсора у пристрої.

Як вибрати апарат

Складно точно відповісти на питання, як вибрати товар. Датчики розбиття скла мають безліч характеристик, з якими покупець має бути безсумнівно ознайомлений. Від характеристик залежить і ціна на продукт, оскільки вона дуже варіативна. До головних показників належать дальність визначення події, чутливість, що є регульованою майже у всіх моделях, живлення, підтримувана відстань від датчика до центрального блока контролю, спосіб монтажу пристрою, кут огляду, площа покриття, місце встановлення й багато іншого. Споживачеві, що не володіє знаннями про всі ці нюанси, відгуки будуть помічниками та прекрасно допоможуть розібратися у всіх тонкощах. Великим плюсом пристрою є те, що він не використовує загальну частоту для передавання сигналу, а отже, не вимагає ліцензії на використання і придбання. 

Обрано 48 товарів