Гарні металеві двері доповнять датчики відчинення, які не дадуть можливості пробратися у будинок навіть найхитрішим злодіям. Прилади дають змогу господареві будинку відчувати себе в цілковитій безпеці, речі та цінні папери залишаться недоторканими. Дверні конструкції вже не перший рік оснащують приладами від стороннього втручання, але раніше це поширювалося тільки на офісні приміщення й серйозні організації, де вони просто необхідні. Адже втративши певну суму або документи, люди можуть збунтуватися, що може мати негативні наслідки для організації. Потрібно ретельно розібратися у роботі та різновидах товару.

Галузі застосування датчика відчинення

Насамперед датчики контролюють двері, а точніше сторонніх людей, які можуть через них зайти. Захист від проникнення - його основна функція, зазвичай такі прилади йдуть із сиреною, яка активізується і видає гучні звуки, що відлякують злодіїв. Якщо прилад є складником цілої охоронної системи, сигнал автоматично відправляється на централь охоронної організації.

Крім того, є функція відправлення повідомлення власникові, все залежить від вбудованих налаштувань. Ще може відбуватися через телефонний дзвінок, і тоді у злодія немає шансів. Деякі люди вносять у базу даних датчиків функцію автоматичного замикання замків. Всі джерела світла можуть вимикатися або блимати, зводячи з розуму стороннього.

Встановлюють датчики відчинення у квартирах літніх людей. Через свій вік деякі забувають зачиняти двері, що стає наживою для потенційних злочинців. Монтуватися прилади можуть не тільки на вхідну зону, бездротовий агрегат може розташовуватися на міжкімнатних отворах, іноді на холодильник або шафу з медикаментами. Іноді навіть вікна оснащують спеціальними датчиками для запобігання випадінням. Тоді родичі повністю можуть контролювати й убезпечити життя бабусі, дідуся або батьків.

Гарним помічником датчики відчинення будуть слугувати у дитячих кімнатах. Хоча іноді батьки встановлюють прилади не з метою безпеки, а спеціально для контролю за переміщенням дитини. Так можна визначати, коли вона прийшла і пішла до школи, хто приходив у будинок разом із нею. Користувач сам вирішує, який агрегат краще вирахує необхідні дані – дротовий чи виріб без дротів. 

Також їх ставлять на зони, де зберігаються мийні засоби або хімікати, у відділення з алкогольними напоями. І звісно на двері дитячої кімнати.

Поради щодо вибору

Перед тим, як вибрати датчики відчинення дверей, необхідно визначити галузь його використання. Вище перераховані можливі місця експлуатації, які допоможуть швидше визначиться. Щодо інших характеристик, важливо визначитися з потрібною вартістю, чим вона вища, тим краще працює прилад. Можливо знадобляться декілька агрегатів, але всі вони мають бути однієї фірми, конструкції та принципів роботи.

Форма приладу грає роль, вона зобов'язана добре вписуватися в інтер'єр, не заважати відчиненню або зачинянню дверей. Важливо проконсультуватися у фахівця, де і як найкраще розмістити виріб. Новачки в цій справі часто розміщують товар неправильно, після цього потрібний додатковий демонтаж і монтаж. Це псує естетичний вигляд приладу, іноді й його функціональні особливості.

Корпус товару має бути цілісним, без тріщин і пробоїн. Неправильне транспортування й розвантаження можуть пошкодити прилад, не тільки зовні, а і внутрішньо. Бажано, що б у коробці збули всі допоміжні предмети, якщо є дроти, то повний комплект, різні болти та інші дрібниці. Інструкція, бажано з перекладом. Користуватися розумніше предметами від відомих виробників, підпільний Китай не виправдає надій споживача, гроші витратяться даремно.

Для того, щоб датчик відчинення повноцінно працював і виправдав надії, бажано прочитати про його особливості в інтернеті. У спеціалізований магазин найкраще приходити обізнаним, тоді не буде потрібно витрачати багато часу, і ви зможете доступно пояснити продавцеві, чого вимагає душа. Деякі вступають із консультантами в суперечку й опиняються абсолютно неправими. Не завадить послухати відгуки друзів, знайомих та інших користувачів. 

Датчики відкривання для сигналізацій

Обран 251 товар

Показати ще 60 товарів