Дитячі веломобілі – це не просто іграшка для дитини, а ще розвага та спорт. Пристрій, обладнаний м'язовим приводом, називається веломобілем. Він поєднує в собі економічність, скромність і екологічність велосипеда, має силу та комфорт автомобіля. На подібний транспорт часто можна натрапити в парках і на дитячих майданчиках.

Навіщо потрібні дитячі веломобілі

Якщо дитина не любить спорт і не проявляє цікавості до активного способу життя, купівля веломобіля стане гарним подарунком до дня народження. Ця іграшка розважить ваше чадо, а зручність і комфорт байка дадуть правильне м'язове навантаження дитині. 

Практично всі веломобілі корисні для своїх власників. Зрештою, ці іграшки не мають великої різниці, зате дають відповідне до віку дитини навантаження. Зазвичай вони бувають три- й чотириколісними, порівняно легкими й економічними.

Більшість дитячих веломобілів є рамними, тобто зробленими з круглих і квадратних трубок. Багато моделей для міцності зроблені зі сталі, алюмінієвих або титанових сплавів. Але так само можна знайти і пластикові веломобілі. Такі моделі розраховані на невелику вагу. Колеса теж бувають різні, поліуретанові не бояться скла та цвяхів, їх неможливо проколоти, але вони ковзають на траві та грузнуть у мокрій землі або піску. Гумові надувні колеса більш вразливі до проколів, але чудово амортизують нерівності доріг, а металеві ґрунтозачіпки дадуть змогу використовувати три- або чотириколісну машину в ожеледь і снігову погоду.

Як вибрати веломобіль

Дитячі веломобілі розрізняються за способом приведення їх у рух, відповідно вони бувають:

  • Педальні. Під час їзди на цьому типі байка, маленький шофер самостійно приводить у рух свій байк способом обертання педалей. Дитина активно пускає в дію сідниці та розвиває свою увагу.
  • Електроприводні. Працюють від мотора, який підживлюється змінними акумуляторами. Подібні байки дають змогу набирати пристойну швидкість і можуть бути обладнані світними фарами. Ціна на них трохи вища.

Так само варто не забувати про висоту дитячого транспорту, наприклад, у низьких байків педалі будуть розміщені трохи дальше від сидіння, ніж у високих. Вибираючи веломобіль, враховуйте колір, форму, матеріал виробу та на яку вагу чи вік він розрахований.

Якщо ваша дитина ще зовсім мала, то варто задуматися про додаткову купівлю пульта дистанційного керування. У такий спосіб батьки зможуть самі керувати транспортом і вчити дитину користуватися веломобілем, гарантуючи йому повну безпеку.

Якщо у вас двоє дітей, яким ви хочете зробити приємний і розвивальний подарунок, варто задуматися про вибір двомісного веломобіля.

Користь

Під час їзди на веломобілях чудово активуються різні групи м'язів ніг. Так само активно навантажуються сідниці, м'язи ікор та сухожилля колін. Тривалі поїздки змушують дитину тримати спину рівно, що також підтримує поставу та формує прес.

Купуючи дитячий веломобіль своєму чаду, звертайте увагу на компанію виробника, щоб бути впевненими в його надійності. Моделі бувають різні, прості для прогулянок, перегонові для спорту. Тому враховуйте - хочете просто зробити дитині чудовий подарунок для прогулянок парком і двором, або ж ви хочете зв'язати його життя з велоспортом. Вдосконалені моделі коштуватимуть доволі більше, але їхня якість повністю задовольнить вас.

Варто вказати, що створювалися дитячі веломобілі для популяризації спорту серед дітей та зміцнення їхньої фізичної форми. Веломобіль - це чудовий варіант під час вибирання розвивального та захопливого подарунка.

Показати ще 60 товарів