Дитячі коляски 2 в 1 популярні завдяки наявності декількох знімних блоків, які легко фіксувати на рамі. Подібні вироби практичні та зручні, можуть визволити у будь-якій ситуації. Комплектація коляски складається з таких елементів:

  1. шасі;
  2. люлька;
  3. прогулянковий блок;
  4. капюшон;
  5. конверт;
  6. сумка.

Це універсальна модель для новонароджених, яку можна використовувати до 3 років. Немовлята можуть перебувати у горизонтальному положенні, люлька відстібається і вільно перетворюється у невелике ліжечко. Прогулянковий блок обладнаний регульованою спинкою. Попри свою багатофункціональність такий транспортний засіб має невелику зовнішню вагу та не займає багато місця у складеному вигляді.

Як вибрати дитячі коляски 2 в 1?

Зараз на ринку представлений широкий асортимент товарів для малюків. Тому батьки часто мають труднощі під час вибору оптимального для себе варіанта. Фахівці рекомендують звернути увагу на чинники під час купівлі цього виробу:

  • У продажу представлені каркасні та пластмасові люльки. Перший варіант найкраще використовувати у теплу пору року. А ось взимку варто взяти люльку з пластмаси, яка захистить дитину від вітру.
  • Рівень регулювання крісла також є важливим критерієм. Часто дітки засинають під час прогулянки, тому варто звернути увагу на можливість безшумної зміни положення спинки.
  • Рама з алюмінієвого сплаву — це найлегший і найбільш надійний варіант. Пластмасова основа менш довговічна.
  • Гумові колеса відрізняються гарною амортизацією, але підходять для використання влітку. Взимку найкраще віддати перевагу пластиковим варіантам, що не грузнуть у снігу.

Під час оформлення замовлення зверніть увагу на наявність функції регулювання ручки, захисного чохла, дощовика, москітної сітки та інших аксесуарів. Ознайомтеся й з відгуками про товар, які допоможуть визначитися з остаточним вибором.

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів